Rehber Miui 12-13-14 Global Tema Uygulaması + Global İçe Aktarma Özelliği

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
100
Bu HyperOS sürümlerinde ücretli tema ve yazı tipleri için root olmayan bir yöntem mevcut mu? Neredeyse tüm yazı tipleri ücretli görünüyor.

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
584
Bu HyperOS sürümlerinde ücretli tema ve yazı tipleri için root olmayan bir yöntem mevcut mu? Neredeyse tüm yazı tipleri ücretli görünüyor.
Paylaştığım tüm yazı tipleri ve temalar ücretsiz.

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
100
Paylaştığım tüm yazı tipleri ve temalar ücretsiz.

Evet biliyorum hocam. Ben tema ile ilgili en dolu konu burası olduğu için buraya yazdım. Resmi uygulamadaki yazı tipi ve temalardan bahsediyordum. Önceden adgurd yada modlanmış uygulama ile premium tema ve yazı tipleri kullanılabiliyordu. Şuan HyperOS dayım bununla ilgili bir çözüm varmı diye araştırıyorum. Henüz cihazı root yapmadım.

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
584
Evet biliyorum hocam. Ben tema ile ilgili en dolu konu burası olduğu için buraya yazdım. Resmi uygulamadaki yazı tipi ve temalardan bahsediyordum. Önceden adgurd yada modlanmış uygulama ile premium tema ve yazı tipleri kullanılabiliyordu. Şuan HyperOS dayım bununla ilgili bir çözüm varmı diye araştırıyorum. Henüz cihazı root yapmadım.
Daha öncede temaların tamamı ücretsiz di. Xiaomi Tema yarışaması düzenleyip yarışmada kazanan tasarımılara ücretli tema yükleme özelliği verdi. Bu özellik sayesinde tasarımcılar ne kadar saçma sapan temalar varsa ücretli olarak mağaza da satmaya başladı. Her zaman ki gibi xiaominin saçma sapan politikası

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
100
Daha öncede temaların tamamı ücretsiz di. Xiaomi Tema yarışaması düzenleyip yarışmada kazanan tasarımılara ücretli tema yükleme özelliği verdi. Bu özellik sayesinde tasarımcılar ne kadar saçma sapan temalar varsa ücretli olarak mağaza da satmaya başladı. Her zaman ki gibi xiaominin saçma sapan politikası

Garip. Mi9 dan bakıyorum herşey ücretsiz görünüyor. Yeni cihazdan bakıyorum neredeyse çoğu ücretli.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Umur.S

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
U
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
17
bu siteye bir bakın derim, gaywt başarılı temalar var ve ücretsiz

Üst Alt