Sohbet Miui 12 Global Rom hataları

Bergee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berke
Cihazım
iP8 Plus&X3 NFC
Meslek
Art Designer
Konular
79
Ne zaman global Roma geçsem birisiyle görüntülü konuştuğumda benim kamera sanki hackleniyor gibi oluyor yani televizyonda sinyal gider gelir ya anlık vurunca düzelir falan aynı o moda geçiyor. Ama başka romlarda hiç böyle bir şey olmuyor sadece globalde böyle bir sorun var sizce de garip değil mi böyle bir sorunun sadece global stock romda olması? Endonezya rom kullanırken hiç böyle bir soruna rastlamadım.

Bergee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berke
Cihazım
iP8 Plus&X3 NFC
Meslek
Art Designer
Konular
79
Rom da bug vardır. Güncelleme ile düzeltirler yakında. Sizlik bir durum değildir.
Muhtemelen hocam acayip sinirimi bozdu tam diyorum güzel bir roma geçtik sürekli bir hata. Gerçekten ramak kaldı telefonu satıp iphone a geçmeme....

kurtkuzu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökmen ÇELİK
Cihazım
Redmi NOTE 8 PR
Konular
12
Muhtemelen hocam acayip sinirimi bozdu tam diyorum güzel bir roma geçtik sürekli bir hata. Gerçekten ramak kaldı telefonu satıp iphone a geçmeme....
Kısmet olursa sene sonu iPhone geçmeyi bende düşünüyorum Xiaomi tek güzelliği var o da kolay root atilabilmesi yazılımsal olarak çok sıkıntılı eskiden LG V30+ plus vardı neden değiştirdim hâlâ aklim almıyor çok iyi cihazdi tek problem ön kameraydi gcam bile ise yaramıyordu 😀 android mi iPhone mu kesinlikle iPhone

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.183
Herşeye rağmen yine Xiaomi güzel bir telefon, iphone geçmek için android altyapısından vazgeçilmez.

Bergee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berke
Cihazım
iP8 Plus&X3 NFC
Meslek
Art Designer
Konular
79
Herşeye rağmen yine Xiaomi güzel bir telefon, iphone geçmek için android altyapısından vazgeçilmez.
Ben geçerim hocam sürekli bir hata sürekli. Stabil diye rom çıkarıyorlar stabillik ile alakası yok romun.

Üst Alt