Yardım Miui 12 EU Rom WhatsApp Senkronizasyon Sorunu

bilcan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
caner
Konular
7
Xiaomi EU romun beta 20.9.17 versiyonunu kurdum whatsapp a girdiğimde bazen kişileri senkronize etmemiş gözüküyor. Sadece numaralar var kısa süre sonra 1 dk falan düzeliyor. Xiaomi EU romu 2-3 haftada bir deniyorum acaba düzelmiş midir diye ısrarla bu sorun düzelmiyor. Miui 12 ilk çıktığından bu son beta romuna kadar 3-4 kez EU roma geçip denedim ama hiç birinde düzelmemişti, stabili demedim o da aynı... Diğer romları da denedim miroom ve miglobe onlar da aynı... Orijinal Miui 11'e dönüyorum hiç sıkıntı yok. Bu sorunu başka yaşayan var mı bir çözümü var mı? Yardımcı olursanız sevinirim....

bugra-1597

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Buğra Şafak
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
0
Xiaomi EU romun beta 20.9.17 versiyonunu kurdum whatsapp a girdiğimde bazen kişileri senkronize etmemiş gözüküyor. Sadece numaralar var kısa süre sonra 1 dk falan düzeliyor. Xiaomi EU romu 2-3 haftada bir deniyorum acaba düzelmiş midir diye ısrarla bu sorun düzelmiyor. Miui 12 ilk çıktığından bu son beta romuna kadar 3-4 kez EU roma geçip denedim ama hiç birinde düzelmemişti, stabili demedim o da aynı... Diğer romları da denedim miroom ve miglobe onlar da aynı... Orijinal Miui 11'e dönüyorum hiç sıkıntı yok. Bu sorunu başka yaşayan var mı bir çözümü var mı? Yardımcı olursanız sevinirim....
İzin ayarlarından "Kişi Bilgilerini Okuma" gibi ayarları, "Sadece Uygulamayı Kullanırken" yerine "Her zaman izin ver" seçeneğine getirin. Muhtemelen sorununuz çözülecektir.

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

bilcan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
caner
Konular
7
İlginize teşekkür ederim, dün gece yaptım dediğinizi kurcalarken düzeldi, çok basitmiş. Sonunda Miui 12 yi uzun süre deneyimleyebilicem, dünden bugüne hiç sorun çıkarmadı, başka konularda da çıkarmadı... Sırf bu yüzden kullanmayıp hemen orijinal roma geri döndüm defalarca deneyip...

Oyla:
Üst Alt