Soru Miui 12 Eu rom Viper4 Nasıl Kurulur ?

• Konbuyu başlatan Jinzo
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 9
  • Görüntüleme 387

Jinzo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Öğrenci
Konular
20
Arkadaşlar miui 11 de magisk üzerinden indirip kurduğum zaman sıkıntısız kullanıyordum fakat miui 12 de çalışmıyor. Nasıl kurabilirim viper4fx i ?

Melisa38

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melisa
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
18
Ben v4a'yı magiskten kurup vipere girdim, sürücü yüklensin mi diyor evet deyip yeniden başlatıyor. Ardından statü kısmında aktif olmadığını görünce bir videoda izlemiştim.
Playstore'da Termux kurup sırayla :
Su
Setenforce 0
Bunu yazıp tekrar viper girdim, müzik açıp denedim çaldı. Bir de ayarlarda legacy mod var onu kapatıp açmak da işe yarıyor çalışması için.

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
50
Ben v4a'yı magiskten kurup vipere girdim, sürücü yüklensin mi diyor evet deyip yeniden başlatıyor. Ardından statü kısmında aktif olmadığını görünce bir videoda izlemiştim.
Su
Setenforce 0
Bunu yazıp tekrar viper girdim, müzik açıp denedim çaldı. Bir de ayarlarda legacy mod var onu kapatıp açmak da işe yarıyor çalışması için.
Permisive yapınca da işe yarıyor selinuxtan

KrAll5759

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
redmi note 9 pr
Konular
3
Su
Setenforce 0
Bu kodu yazmamızın herhangi bir zararı var mıdır ?

Melisa38

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melisa
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
18
Su root yetkisi veriyor, diğerini bilmiyorum ama çalışmasını sağlıyor, dilerseniz üstteki paylaşımı deneyebilirsiniz. Aynı yola çıkıyor.

robomopaw

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cagatay
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
4
Normal kurup ayarlardan legacy mode seçin. Audio compatibility library falan uğraşmayın.tek çözüm legacy mode.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Selinux enforcing iken bütün izinleri kontrol eder ve müdahale eder, permissive yaptığınızda(enforce 0 yani) izinleri kontrol eder ama müdahale etmez. Daha güvensiz hale gelmiş olur sistem.

Eskiden komple kapatırdık 2014 lerde falan en güzeliydi ama şimdi olmuyor :D

Şimdi tekrar denedim selinux modu değiştirmekte işe yaramıyor.sürücü durumu normal değil de kalıyor. Legacy mode bende işe yarayan tek şey.

Aslında sondan bir önceki güncelleme de miui 11 olsun 12 olsun legacy mode a gerek olmadan çalışmaktaydı.

Son düzenleme:

KrAll5759

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
redmi note 9 pr
Konular
3
Normal kurup ayarlardan legacy mode seçin. Audio compatibility library falan uğraşmayın.tek çözüm legacy mode.

Selinux enforcing iken bütün izinleri kontrol eder ve müdahale eder, permissive yaptığınızda(enforce 0 yani) izinleri kontrol eder ama müdahale etmez. Daha güvensiz hale gelmiş olur sistem.

Eskiden komple kapatırdık 2014 lerde falan en güzeliydi ama şimdi olmuyor :D

Şimdi tekrar denedim selinux modu değiştirmekte işe yaramıyor.sürücü durumu normal değil de kalıyor. Legacy mode bende işe yarayan tek şey.

Aslında sondan bir önceki güncelleme de miui 11 olsun 12 olsun legacy mode a gerek olmadan çalışmaktaydı.
Daha güvensiz hale gelmiş oluyorsa sıkıntı o zaman hocam :/

Üst Alt