Soru MIUI 12 den 14 geçmek iyimi

Eren28Kar34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Eren
Cihazım
Note 9 pro
Konular
5
Cihazım yurtdışı twrp yüklü ben bunu telefoncuya güncelletip miui 12 den 14 geçmek iyi fikir olurmu yani performans yükselir mi veya artar mı

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Bilgisayar varsa kendiniz de yükleyebilirsiniz. Forumda fastboot rom yükleme rehberleri mevcut. Bu Cihaza twrp ile işlem yapmayın.

Eren28Kar34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Eren
Cihazım
Note 9 pro
Konular
5
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bilgisayar varsa kendiniz de yükleyebilirsiniz. Forumda fastboot rom yükleme rehberleri mevcut. Bu Cihaza twrp ile işlem yapmayın.
Hocam ben cihazı aldığımda 2.el twrp atılmıştı
Ben kendim redmi 10 2022 için denediğimde bayağı bir problemle karşılaşmıştım hem cihazımın IMEI numarası gitmesini istemiyorum bilmediğimden değil redmi 10 2022 stock rom kurdum ama işini bilen birisine yaptırmak daha iyi olur ve cihazı MIUI 14 geçirmek iyi fikir olurmu
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ve birde cihazda parmak izi sensörü çalışmıyor yani test yerine girmeden atıyor bu rom'dan kaynaklı bir sorunmu ?

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Hocam ben cihazı aldığımda 2.el twrp atılmıştı
Ben kendim redmi 10 2022 için denediğimde bayağı bir problemle karşılaşmıştım hem cihazımın IMEI numarası gitmesini istemiyorum bilmediğimden değil redmi 10 2022 stock rom kurdum ama işini bilen birisine yaptırmak daha iyi olur ve cihazı MIUI 14 geçirmek iyi fikir olurmu
o cihaz mtk işlemcili ona rom yüklerseniz zaten recovery ekranında kalır açılmaz. Bu cihazda doğru işlemle güncelleme sıfırlama işlemlerinde imei gitmez..

Eren28Kar34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Eren
Cihazım
Note 9 pro
Konular
5
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
o cihaz mtk işlemcili ona rom yüklerseniz zaten recovery ekranında kalır açılmaz. Bu cihazda doğru işlemle güncelleme sıfırlama işlemlerinde imei gitmez..
Peki hangi rom daha uyumlu olur performans açısından

Üst Alt