Yardım MİUİ 12 BETA & Android Cihazıma Kurdum Fakat Sim KART Hatası Vermekte.

engincr0

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Engin
Cihazım
SM-G610F / J7
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI-Aonly-10-20200518-ErfanGSI.img
Telefon Modeli
SM-G610F Dual Sim 32GB
Bootloader Kilidi
Açık
Merhaba Güzel İnsanlar, öncelikle sizlere şöyle söylemem gerekli konu'yu yanlış alanda açmış olabilirim kusura bakmayın.

MİUİ 12 BETA GSİ'leri .İMG halinde sunulmakta biliyoruz ki.
SM-G610F Treble Desteği bulunmayan cihazıma Vendor ve SpagetX ile Treble desteği verdim herşey güzeldi fakat .img Yüklendi MİUİ 12 olarak telefon açıldı sevinirken fark ettim ki Sim Kart görmüyordu.

Mi Hesabı kurmuştum, telefon numaramı ekledim Mi hesabıma vesaire ama telefonda Mi Hesabımı girmemde bişey değiştirmedi, bu sorunu nasıl Fix'leye bilirim bir çözümü Yokmudur ?

Miui 12 Beta
Miui 11 Beta
Miui 10
Miui 9 vb.. tüm .img'leri denedim ancak herşey aynı Sim Kart halen okumuyor.XDA'da görüştüğüm MİUİ sürümünü android'e uyumlaştıran adamla, SM-G610F cihaz için Sim Kart sorunun Fix'lendiği ve çalıştığı söyleniyor. Bende ki hata nedir ?

Cihaz Modeli: SM-G610F / 32GB Dual SİM / J7 Prime 2017

TWRP'de yaptığım işlemler -->

Create_Vendor2.0.zip Flaslıyorum ve Rebbot Recovery Çekiyorum.
MİUİ 12 Beta .img Flash'lıyorum ve ardından SpagetX atıyorum üzerine.
Sonrasında Recovery System diyerek Sistemi başlatıyorum.

Bu arada sonradan ekledim kusura bakmayın, Kernel falan mı değiştirmem gereli, AresKernel RC2 ve KrakenKernel RC-15 denedim fark aynı.

TedMosby

Ragnar Lothbrok
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Taner
Cihazım
Mi 9T
Konular
21
Konuyu açtığınızda merak ettim benimde eski telefonum j7 prime ama 16 lik versiyon araştırdım ve kurdum telefonuma orjinal samsung romundan daha iyi oldu oysaki tüm stock ve custom romları denemiştim. Sim kart görmüyor demişsiniz bende herhangi bir problem çıkmadı bir yerde hata yapıyor olabilir mısınız size önerim en baştan dikkatli okuyarak yapın. Xda da gördüm sizi bu arada

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

engincr0

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Engin
Cihazım
SM-G610F / J7
Konular
1
Teşşekkür ederim kurulumu deniyorum hemen şimdi, evet XDA'da baya kafa yordum buraya gelmeden önce dilerseniz instagram'dan yazabilirseniz iyi olucak gibi, indirmiş olduğunuz .img linkini verebilirseniz çok makbule geçicek : ) IG: engincr0
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu arada kullandığınız Create Vendor SpagetX vesaire isimlerini bilgi olarak yazabilirmisiniz rica etsem. TedMosby

Son düzenleme:
Oyla:

sultan2110

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
emre
Cihazım
j7
Konular
0