Çözüldü MİUİ 12 (Android 10) Dolby Atmos Durduruldu Hatasının Çözümü

burakguzel

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
K40 Gaming
Meslek
Serbest
Konular
1
Merhaba,
Öncelikle dolby atmos modülü benim için olmazsa olmaz modüllerden birisidir. Ancak MİUİ 12'ye geçtiğimden beri sürekli olarak durduruldu hatası alıyordum. Çözümü bulduğumdan dolayı sizlerle de paylaşmak istedim.

TWRP Kurulu, Magisk Yüklenmiş ve Dolby Atmos Kurulu cihazlar için anlatıyorum.
Şunu kaldır bunu kaldır yok, Ek'teki "Permissiver-v4-for-Android-10.zip" dosyasını indirip twrp üzerinden kurup sistemi yeniden başlatmanız yeterlidir.

NOT: Kendi Mi Note 10 Pro cihazımda bizzat uyguladım ve herhangi bir sorun yaşamadım. Kurulumdan önce twrp üzerinden yedek almak tamamen siz değerli arkadaşlarımın kendi tercihidir. Amacım kimseyi mağdur etmek değil sorunsuz bilgi paylaşımı yapmak olup herhangi oluşan sistem hatalarından sorumlu olmadığımı bildiririm. Saygılarımla Kolay Gelsin

Ekli dosyalar

• Permissiver-v4-for-Android-10.zip
    1,1 MB · Görüntüleme: 756
Son düzenleme:

efekar34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
efe
Cihazım
note 8 pro
Konular
7
Yükledim ama telefonun sesi gitti kısıp yükselmiyor ses sistemi bozuldu nasıl eski haline getirecegim bilginiz var mı?

burakguzel

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
K40 Gaming
Meslek
Serbest
Konular
1
Kendi Miui 12 sistemimde denedim ve çalışıyor ekran kaydı paylaşabilirim. Şu an hala kullanıyorum. Bu tarz işlemlerden önce sistem yedeği alınması her konuda kabul görüldüğü için yazma gereği duymadım eğer sistem yedeğiniz varsa onu kurmanızı tavsiye ederim.

efekar34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
efe
Cihazım
note 8 pro
Konular
7
maalesef sistem çöktü tavsiye etmem.

MESELIK

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mahir
Cihazım
Mi Note 10
Konular
0
Mi note 10 / eu rom miui 12 / sorunsuz çalıştı. Aynı problem vardı. Dediğiniz gibi uyguladım. Sıkıntısız eyvallah.

burakguzel

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
K40 Gaming
Meslek
Serbest
Konular
1
Mi note 10 / eu rom miui 12 / sorunsuz çalıştı. Aynı problem vardı. Dediğiniz gibi uyguladım. Sıkıntısız eyvallah.
Hocam sistem çökmesi, veya ses kısılıp geri açılmama gibi sorunlarınız var mı? Varsa eğer konuyu derinlemesine araştırıp o şekilde tekrar açacağım. Amacım burada sıkıntısız bilgi paylaşımı yapmaktır.

MESELIK

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mahir
Cihazım
Mi Note 10
Konular
0
Hocam sistem çökmesi, veya ses kısılıp geri açılmama gibi sorunlarınız var mı? Varsa eğer konuyu derinlemesine araştırıp o şekilde tekrar açacağım. Amacım burada sıkıntısız bilgi paylaşımı yapmaktır.

Yok usta, dolby hata verip kapanıyordu film ya da müzik arasında geçiş yaparken ya da ayar değiştirirken. Söylediklerinizi uyguladıktan sonra sorunsuz kullanıyorum teşekkürler

ugucum0202

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
36
Merhaba,
Öncelikle dolby atmos modülü benim için olmazsa olmaz modüllerden birisidir. Ancak MİUİ 12'ye geçtiğimden beri sürekli olarak durduruldu hatası alıyordum. Çözümü bulduğumdan dolayı sizlerle de paylaşmak istedim.

TWRP Kurulu, Magisk Yüklenmiş ve Dolby Atmos Kurulu cihazlar için anlatıyorum.
Şunu kaldır bunu kaldır yok, Ek'teki "Permissiver-v4-for-Android-10.zip" dosyasını indirip twrp üzerinden kurup sistemi yeniden başlatmanız yeterlidir.

NOT: Kendi Mi Note 10 Pro cihazımda bizzat uyguladım ve herhangi bir sorun yaşamadım. Kurulumdan önce twrp üzerinden yedek almak tamamen siz değerli arkadaşlarımın kendi tercihidir. Amacım kimseyi mağdur etmek değil sorunsuz bilgi paylaşımı yapmak olup herhangi oluşan sistem hatalarından sorumlu olmadığımı bildiririm. Saygılarımla Kolay Gelsin
Allah razı olsun senden. Sonunda sorunsuz oldu

Noisy

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
BurakBozkurt
Cihazım
11T Pro 12/256
Meslek
Uber