Soru Miui 12.5'den Miui 11'e Düşürmek

Berkyyww

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berke
Cihazım
XioamiNote8Pro
Konular
5
Merhabalar Şuanda telefonumda 12.5.6 Endonezya Romu Kurulu Fakat ben miui 12.5 sürümüne sıcak bakmıyorum 11.0.20 ye geçmek istiyorum fastboot ile sürüm düşürürken herhangi bir şey gereklimi ve karşıma ne gibi hatalar çıkar yardımcı olursanız sevinirim.

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
58
Bootloader kilidiniz açıksa, cihazınızda antirollback var mı yok mu kontrol edin, muhtemelen yoktur çünkü daha yeni cihazlarda oluyor ama siz ne olur ne olmaz bakın. Ondan sonra fastboot rom indirerek mı flash ile istediğiniz yazılım sürümünü atabilirsiniz cihaza.

Berkyyww

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berke
Cihazım
XioamiNote8Pro
Konular
5
Bootloader kilidiniz açıksa, cihazınızda antirollback var mı yok mu kontrol edin, muhtemelen yoktur çünkü daha yeni cihazlarda oluyor ama siz ne olur ne olmaz bakın. Ondan sonra fastboot rom indirerek mı flash ile istediğiniz yazılım sürümünü atabilirsiniz cihaza.
Bootloaderim açık antirollbacki nasıl kontrol edebilirim zaten daha öncesinde fastboost rom yuklemistim

Berkyyww

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berke
Cihazım
XioamiNote8Pro
Konular
5
antirollback'i kontrol ettim anti : 1 cıktı sürümler arasında geçiş yapabiliyorum herhalde?

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
58
antirollback'i kontrol ettim anti : 1 cıktı sürümler arasında geçiş yapabiliyorum herhalde?
Evet yapabilirsiniz, istediğiniz sürümün fastboot romunu mı flash ile yükleyebilirsiniz. İsterseniz twrp yükleyip recovery versiyonunu da yükleyebilirsiniz.

Berkyyww

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berke
Cihazım
XioamiNote8Pro
Konular
5
Evet yapabilirsiniz, istediğiniz sürümün fastboot romunu mı flash ile yükleyebilirsiniz. İsterseniz twrp yükleyip recovery versiyonunu da yükleyebilirsiniz.
Tamamdır yardımın için teşekkür ederim

Üst Alt