Rom Miui 12.6 OneOs 21.9.27 Güncellemeri ve indirme bağlantıları

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
16
Evet hocam az önce herkese paylaştılar güncelleleri telegram kanalından .
Yeni güncelleme değil bunlar. Eski sürümleri yeniden yükleyip paylaştılar. Sevinmiştim, hayal kırıklığı oldu.

alierdi41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali Erdi
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
İtfaiyeci
Konular
50

Cavid21

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cavid
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
0
Merhaba. Azerbaycandan yazıyorum. Telefon Redmi Note 7. Bende OneOs romunu kurmak istiyorum. Kullanallar tavsiye ediyormu? Bug varmı? Teşekkürler

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

alierdi41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali Erdi
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
İtfaiyeci
Konular
50
Hayırlı olsun arkadaşlar telegram kanalından yapılan acıklamaları paylaşıyorum.

Ya es mañana:
Pongamos el caso de que a la semana que viene compilo MIUI
Pongamos el caso de que únicamente compilo los dispositivos siguientes:
Mi 10T
Pocophone F2 Pro
Mi 9T Pro
Mi 10 Lite {Mi 10 Lite Zoom}
Mi Note 10
Mi 9
MI 9T
Mi 10
Redmi Note 9S
Mi 11

En excepción entran:
Poco X3
Redmi Note 8T

Solo saldrían estos dispositivos no quiero a gente preguntando que por que su dispositivo no, que por qué tal, que qué pasa con tal, ni quiero preguntas de cuando.
Automáticamente haré fban
La ROM obviamente seguirá siendo gratuita.
Se actualizaría una vez por mes. Se usará la versión weekly salvo en pocos dispositivos...(por no existir)
En dos semanas a más tardar la pasaré a testeo, en 3 al público.

Si queréis donar ya sabéis de otras veces el link:

En una semana o así intentaré dar más detalles sobre la actualización, etc etc. Se remodelará la web y los grupos.

Gracias.

Pd; salen pocos dispositivos por qué si no no me da la vida para compilar 32 dispositivos que eran anteriormente. Abstenerse llorones por qué su dispositivo no esté en la lista.

Google Çeviri :

Zaten yarın: Gelecek hafta MIUI'yi derleyeceğim vakayı koyalım Sadece aşağıdaki cihazları derlediğim durumu ele alalım: 10T'm Pocophone F2 Pro 9T Pro'm Mi 10 Lite {Mi 10 Lite Zoom} Notum 10 Çarşamba 9 9T'İM Çarşamba 10 Redmi Note 9S Çarşamba 11 İstisna olarak girerler: Küçük X3 Redmi Note 8T Sadece bu cihazlar çıkardı, insanların neden cihazlarının olmadığını, neden olduğunu, onunla ne olduğunu sormalarını istemiyorum, ne zaman diye soru sormak istemiyorum. Otomatik olarak fban yapacağım ROM açıkça ücretsiz kalacaktır. Ayda bir güncellenecektir. Haftalık sürüm birkaç cihaz haricinde kullanılacak ... (çünkü mevcut değil) En geç iki hafta içinde teste, 3 saat içinde halka vereceğim. Bağış yapmak istiyorsanız, diğer zamanlarda bağlantıyı zaten biliyorsunuz: Yaklaşık bir hafta içinde güncelleme vb. Hakkında daha fazla ayrıntı vermeye çalışacağım. Web sitesi ve gruplar yeniden modellenecek. Teşekkür ederim. Not; Çok az cihaz çıkıyor, daha önce 32 cihazı derlemek bana neden hayat vermiyor? Cihazınızın neden listede olmadığını sızlamaktan kaçının.

djfarukk

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Redmi K40
Meslek
Teknisyen
Konular
11
Hayırlı olsun arkadaşlar telegram kanalından yapılan acıklamaları paylaşıyorum.

Ya es mañana:
Pongamos el caso de que a la semana que viene compilo MIUI
Pongamos el caso de que únicamente compilo los dispositivos siguientes:
Mi 10T
Pocophone F2 Pro
Mi 9T Pro
Mi 10 Lite {Mi 10 Lite Zoom}
Mi Note 10
Mi 9
MI 9T
Mi 10
Redmi Note 9S
Mi 11

En excepción entran:
Poco X3
Redmi Note 8T

Solo saldrían estos dispositivos no quiero a gente preguntando que por que su dispositivo no, que por qué tal, que qué pasa con tal, ni quiero preguntas de cuando.
Automáticamente haré fban
La ROM obviamente seguirá siendo gratuita.
Se actualizaría una vez por mes. Se usará la versión weekly salvo en pocos dispositivos...(por no existir)
En dos semanas a más tardar la pasaré a testeo, en 3 al público.

Si queréis donar ya sabéis de otras veces el link:

En una semana o así intentaré dar más detalles sobre la actualización, etc etc. Se remodelará la web y los grupos.

Gracias.

Pd; salen pocos dispositivos por qué si no no me da la vida para compilar 32 dispositivos que eran anteriormente. Abstenerse llorones por qué su dispositivo no esté en la lista.

Google Çeviri :

Zaten yarın: Gelecek hafta MIUI'yi derleyeceğim vakayı koyalım Sadece aşağıdaki cihazları derlediğim durumu ele alalım: 10T'm Pocophone F2 Pro 9T Pro'm Mi 10 Lite {Mi 10 Lite Zoom} Notum 10 Çarşamba 9 9T'İM Çarşamba 10 Redmi Note 9S Çarşamba 11 İstisna olarak girerler: Küçük X3 Redmi Note 8T Sadece bu cihazlar çıkardı, insanların neden cihazlarının olmadığını, neden olduğunu, onunla ne olduğunu sormalarını istemiyorum, ne zaman diye soru sormak istemiyorum. Otomatik olarak fban yapacağım ROM açıkça ücretsiz kalacaktır. Ayda bir güncellenecektir. Haftalık sürüm birkaç cihaz haricinde kullanılacak ... (çünkü mevcut değil) En geç iki hafta içinde teste, 3 saat içinde halka vereceğim. Bağış yapmak istiyorsanız, diğer zamanlarda bağlantıyı zaten biliyorsunuz: Yaklaşık bir hafta içinde güncelleme vb. Hakkında daha fazla ayrıntı vermeye çalışacağım. Web sitesi ve gruplar yeniden modellenecek. Teşekkür ederim. Not; Çok az cihaz çıkıyor, daha önce 32 cihazı derlemek bana neden hayat vermiyor? Cihazınızın neden listede olmadığını sızlamaktan kaçının.

Mi 9t'nin ömrü doldu galiba :(

alierdi41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali Erdi
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
İtfaiyeci
Konular
50
Ayın 17'inde yayınlanacak olan oneos güncelleme değişiklik listesi.

melih97

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melih
Cihazım
Redmi note 8
Konular
84
Ayın 17'inde yayınlanacak olan oneos güncelleme değişiklik listesi.

Note 8 için sanırım yok

alierdi41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali Erdi
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
İtfaiyeci
Konular
50
Note 8 için sanırım yok
Şuan için malesef yayınladıkları listede yok ama oneos ekibinin ne yapacağıda belli olmaz bir bitirdik diyorlar bir başlıyorlar ilerliyen dönemlerde farklı cihazlarda eklenebilir diye düşünüyorum tamamen şahsi düşüncem tabi bu.

melih97

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melih
Cihazım
Redmi note 8
Konular
84
Şuan için malesef yayınladıkları listede yok ama oneos ekibinin ne yapacağıda belli olmaz bir bitirdik diyorlar bir başlıyorlar ilerliyen dönemlerde farklı cihazlarda eklenebilir diye düşünüyorum tamamen şahsi düşüncem tabi bu.
Yok hocam haklısınız yani note 8t var normali yok ilginç yanı :)

Üst Alt