Rom Miui 12.6 OneOs 21.9.27 Güncellemeri ve indirme bağlantıları

alicikuss

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Mi8se
Meslek
UçakBakımTeknisyen
Konular
10
şebeke için hangi modemi kullanmalıyız? ben de şebeke gelmedi

alierdi41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali Erdi
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
İtfaiyeci
Konular
50
Oneos ekibinden yapılan açıklama;

Hepinizin bildiği gibi, bir süredir güncelleme yapmadık. Ve haftalık abonelik isteyen kullanıcılar için ücretli abonelik uzun zaman önce yükseltildi. ROM'u mümkün olduğunca çok cihaza getirmek için şu anda dahili testler yürütüyoruz. Kendi altyapımızı mümkün kılabilmemiz için bize zamanını ve kaynaklarını veren Fran sayesinde şu anda yarı otomatik bir derleme sistemimiz var ve sadece 5 dakika beklemede (ROM'un derlenmesi 30/40 dakika sürüyor Belli ki cihaz başına) bir cihaz için hazır bir ROM'unuz var. Bu sayede üretim süreci hızlandırılabildiği gibi daha fazla cihaz verilebiliyor, araçlardan birindeki bir hatayı düzeltip otomatik sisteme sahip olmalarını ve cihazları toplu olarak derleme yapabilmelerini, dikkat gerektirmeden bekliyoruz. Şu anda test aşamasındayız, Xiaomi tarafından EOL'de bulunan modellerin büyük bir kısmına ve derleme sürecinde ortaya çıkan bir diğerine göre daha önce dahili olarak düzeltilmiş ve test edilmiş olan mevcut ve düzgün çalışan cihazların büyük bir kısmına sahibiz. ...

Başlangıçta desteklenecek cihazların listesi şu şekildedir:

Şimdi, ödeme biçimine gelince: Amaç, hem haftalık hem de aylık olarak almaktır, bu şu anlama gelir:
1- Herkes tarafından ücretsiz olarak erişilebilecek, aylık kararlılığı temel alan ücretsiz bir sürüm olacak
2- Haftalık (haftalık) ve tarihte ilk kez erişim sağlayacak olan herhangi bir cihazda aylık 2 € ücretli bir sürüm olacak (yani, 3 cihazınız varsa, size 2 € 'ya mal olmayacak) Devrim Teknolojileri ekibinin gerçek haftalık yayınları olacak. Haftalık sadece bazı modeller tarafından alınacak ve hangileri detaylandırılacak (örneğin, sadece stabil olanlar onu almayacak, böylece kullanıcı pazarı bu formattan izole edilmiş olacak)
Özellikler ve işlevler, birincil ROM sürümünden bir hafta önce ayrıntılı olarak açıklanacaktır.

ROM'un halka ne zaman yayınlanmaya başlayacağına ilişkin olarak: Teorik olarak Ocak ayında 2021 Ocak ortası için planlanan bir sürümü piyasaya süreceğiz, bu hibrit olacak, yani tüm cihazlar için bir istisna olarak piyasaya sürülecek. haftalık ücretsiz alacaksınız ve ilk kez haftalık ROM'u, sadece aylık olan cihazlar, Şubat ayından itibaren aylık olarak alacak, ödeme platformuna erişim vermeye başlayacak ve ardından haftalık olarak verilen her şeyin aylık olarak sistemden ücretlendirilecek ve ilgili haftalık güncellemeye erişim ödeme yapıldıktan sonra sağlanacaktır. Bunun Şubat ayı ortasında / sonunda gerçekleşmesi planlanıyor.

Haber vermek için biraz zaman ayırıyoruz çünkü lansmandan önce her şeyin mükemmel bir şekilde istikrarlı ve sorunsuz çalışmasını istiyoruz.

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
16
20 Ocak'ta yeni romlar gelecekti ama gelmedi. Bilgisi olan var mı?
24-27 Ocak tarihlerinde site bakım için kapatılacakmış.

Chatin1907

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Xiaomi mi note3
Konular
1
Bu rom da ilk başta çok heyecan vermişti ama tadı kaçacak gibi hayırlısı bakalım en son cihazı değiştirecem o olacak

OGSKY

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Lavender & 9S
Konular
8
Bu rom da ilk başta çok heyecan vermişti ama tadı kaçacak gibi hayırlısı bakalım en son cihazı değiştirecem o olacak
Lineage saf oğlu saf android hocam zaten, ne beklediğiniz ile alakalı romdan..

aydemir

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
can
Cihazım
9t
Konular
1
25 ocak için bir görsel paylaştılar ama test dışında uzun vadeli kullanmak isteyenlerin biraz bekleyip hatta ilk güncellemesini de aldıktan sonra değerlendirmesini öneririm. umarım planladıkları kadar iyi bir rom sunarlar.

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
16
25 ocak için bir görsel paylaştılar ama test dışında uzun vadeli kullanmak isteyenlerin biraz bekleyip hatta ilk güncellemesini de aldıktan sonra değerlendirmesini öneririm. umarım planladıkları kadar iyi bir rom sunarlar.
Ben Miroom 9.9.3 sürümüne döndüm. Android 9, MIUI V10

Ama bu rom çıktığında dayanamayıp yükleyeceğimi biliyorum giggle~~

alierdi41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali Erdi
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
İtfaiyeci
Konular
50
Oneos ekibinden yapılan açıklama ;
Herkese merhaba. Birkaç gün içinde, OneOS'un (umarız) birçoğunun ilk sürümü - Android piyasaya sürülecek Yalnızca kararlı bir sürüme sahip cihazlar için kararlı bir sürümde ve haftalık olan cihazlar için haftalık olarak yayınlanacaktır. Şubat ortasından itibaren, yalnızca kararlı sürüm ücretsiz ve herkese açık olarak yüklenecek (tüm cihazlar için) Haftalık sürümü tercih etmek isteyen kullanıcılar ayda 2 € ödemek zorunda kalacak. Kullanıcı iptal edene kadar kendi kendini yenileyen. 27'den 29'a kadar web sitesi nihayet bakımda olacaktır. Geçtiğimiz günlerden beri kararlı sürümleri oluştururken hatalarla karşılaştık (her şey zaten çözüldü ve sonunda aşamalı olarak teste başlandı) OneOS'un ilk sürümünde görülen tüm modlar artık uyumlu değildi çünkü miui, MIUI 12.5'te değişiklik yapmaya başladı, bu nedenle artık herhangi bir modda mevcut değiller. Öte yandan, iOS projesi ışığı 1/2 ay içinde kamuoyunda görebilir, bu proje iPhone X'e kadar olan herhangi bir iOS cihazı için olacaktır (Jailbreak'e erişimi olan herhangi bir cihaz söz konusu proje için uygun olacaktır) hayat kaydı için 10 € olmalıdır. Başlangıçtan itibaren yalnızca iOS 14.X ile uyumlu olacaktır.

Hola a todos. En unos días, saldrá la primera versión de muchas (esperamos) de OneOS - Android Saldrá en versión estable para los dispositivos que únicamente disponen de versión estable y weekly para los dispositivos que tienen weekly. A partir de mediados de febrero solo se subirán de forma gratuita y pública la versión estable (para todos dispositivos) Los usuarios que deseen optar a la versión weekly (semanal) tendrán que pagar 2€ al mes. Los cuales son auto-renovables hasta que el usuario cancele. Desde el 27 hasta el 29 la web estará finalmente en mantenimiento. Dado que estos días pasados hemos sufrido errores a la hora de realizar las versiones estables (ya resuelto todo y comenzando finalmente el testeo progresivamente) Todos mods que se vieron en la versión primera de OneOS dejaron de ser compatibles conforme miui empezaba a ir realizando cambios para MIUI 12.5 por lo tanto han dejado de estar disponibles en cualquier modalidad. Por otro lado el proyecto de iOS es posible que en 1/2 meses vea la luz de forma pública, dicho proyecto será para cualquier dispositivo iOS hasta el iPhone X (cualquier dispositivo que tenga acceso a Jailbreak será elegible a dicho proyecto) el coste será de 10€ para el registro vitalicio. De entrada solo será compatible con iOS 14.X Un saludo.

Khalasar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa
Cihazım
Mi 5S
Konular
1
Romun sahibi olan ergen kardeşimiz BadWolf, gelen eleştirilere dayanamayıp küstü ve romu paylaşmaktan vazgeçti. Normalde 27 ocakta çıkacaktı public olarak. 1500 kişilik falan kendi İspanyol grubu var, orada paylaşmış sadece. Erişen olursa paylaşsın lütfen.

Üst Alt