Rom Miui 12.6 OneOs 21.9.27 Güncellemeri ve indirme bağlantıları

Turko31

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdi
Cihazım
10t/note 10 pro
Meslek
Emniyet mensubu
Konular
2
romu kullanmaya devam ediyor musunuz, ne kadar ekran süresi veriyor acaba ? bir de sanırım Gcam ve miui cam aynı anda kullanılmıyor bu rom da bizim cihazlarda
şuan Masik P port rom kullanıyorum bayadır güncelleme almadığından ve uzun sürede almaycak gibi gözüktüğünden bu romu incelemeye aldım, aynı cihaza sahip olduğumuzdan belki deneyimleriniz rehber olabilir bana
Umur.S masik ten hemen kurtulun diyebilirim çünkü güncelleme almiyor bende masik p son sürümden sonra oneos/revos denedim şimdi miuimix deyim yani ikisini de deneyimleyebilirsiniz oneos beta miuimix stabil romdur

mehmetali026

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet ali
Cihazım
Redmi Note 11pr
Meslek
Emekli
Konular
36
romu kullanmaya devam ediyor musunuz, ne kadar ekran süresi veriyor acaba ? bir de sanırım Gcam ve miui cam aynı anda kullanılmıyor bu rom da bizim cihazlarda
şuan Masik P port rom kullanıyorum bayadır güncelleme almadığından ve uzun sürede almaycak gibi gözüktüğünden bu romu incelemeye aldım, aynı cihaza sahip olduğumuzdan belki deneyimleriniz rehber olabilir bana
Bu romu kullanmaya devam ediyorum Gcam kullanmıyorum beni 1 gün rahat idare ediyor herhangi olumsuz bir sorun ile karşılaşmadım temiz kurulum yaptım ilk kurulumda şimdilik memnunum

Umur.S

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
U
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
16
Bu romu kullanmaya devam ediyorum Gcam kullanmıyorum beni 1 gün rahat idare ediyor herhangi olumsuz bir sorun ile karşılaşmadım temiz kurulum yaptım ilk kurulumda şimdilik memnunum
Umur.S masik ten hemen kurtulun diyebilirim çünkü güncelleme almiyor bende masik p son sürümden sonra oneos/revos denedim şimdi miuimix deyim yani ikisini de deneyimleyebilirsiniz oneos beta miuimix stabil romdur

fotoğraflarda gcam e ihtiyaç duyduğumdan ve miui kameraya da wahtsapp görüşmeleri qr kod işlemlerinde ihtiyaç olduğundan şuan masik p port rom kullanıyorum, bir geliştiricinin Rn7 den portladığı bir rom bu yüzden mi 8 lite için 2 kamera da aktif geliyor, diğer türlü başka romlarda malesef 2 si açık değil, şu an ihtiyacımı masik p port rom olarak karşılıyor ama ileriye dönük düşünebilirim , yorumlarınız için teşekkürler

Turko31

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdi
Cihazım
10t/note 10 pro
Meslek
Emniyet mensubu
Konular
2
fotoğraflarda gcam e ihtiyaç duyduğumdan ve miui kameraya da wahtsapp görüşmeleri qr kod işlemlerinde ihtiyaç olduğundan şuan masik p port rom kullanıyorum, bir geliştiricinin Rn7 den portladığı bir rom bu yüzden mi 8 lite için 2 kamera da aktif geliyor, diğer türlü başka romlarda malesef 2 si açık değil, şu an ihtiyacımı masik p port rom olarak karşılıyor ama ileriye dönük düşünebilirim , yorumlarınız için teşekkürler
Umur.S şahsi olarak masik i rom olarak en başa koyarım ancak bazi stabilize sorunlarını gördüm ve geliştiricinin guncellemesini beklerken birkaç ay bırakacağını telegramdan gördüm bu sebeble o romdan ayrıldım tekrar gelirse tekrar kurarım tabiki şunu da söylemek isterim masik p den çok masik x den verim aldim diyebilirim

alierdi41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali Erdi
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
İtfaiyeci
Konular
50
hayırlı olsun arkadaşlar bundan böyle oneos beta değil stabil sürümlerden derlenecek. yapılan açıklama aşağıdaki gibi:

Good morning, good night, good afternoon, happy Easter.
Since many devices we wanted to support do not have a weekly beta version, we have proposed a new concept.
This concept is that we will use the STABLE version for all devices. This implies that our entire work environment has to be rewritten. To make it compatible, many things will be easy, others will not. But we will be giving it our all soon. Before what you imagine. We also receive information that devices may NOT receive MIUI13 which will be released in beta form by Xiaomi in the first quarter of 2021. So we want to provide OneOS support before that happens.
As you know, the ROM takes a lot of work behind it. Work that will now be diminished by the decision to use the stable to try to cover a sector that would be left behind if not.

Be careful, this does not mean that weekly functions will be lost. We are bringing the new features from weekly to stable. We will carry the main novelties, both the power / volume menu as MiuiHome as well as Personal Assistant (among other functions that are being considered)
In a few weeks when we start the primary phase of the stable low tests, the main changes will be reported.
The idea is, once all the desired devices are compiled and working, we will launch the ROM globally, without going through deadlines. This will imply that until then the updates of the existing ones are totally frozen.

Likewise, in any change or problem that arises, we will take the necessary measures, and likewise devices such as Poco F1 that have MIUI 12 OFFICIALLY will have their official ROM on our part without the need for a Port. (Among other devices that were canceled)

Without further ado, greetings from the OneOS team.

Günaydın, iyi geceler, iyi günler, mutlu paskalyalar. Desteklemek istediğimiz birçok cihazın haftalık beta sürümü olmadığı için yeni bir konsept önerdik. Bu konsept, tüm cihazlar için STABLE versiyonunu kullanacağımızdır. Bu, tüm çalışma ortamımızın yeniden yazılması gerektiği anlamına gelir. Uyumlu hale getirmek için birçok şey kolay olacak, diğerleri olmayacak. Ama yakında hepsini vereceğiz. Hayal ettiğinizden önce. Ayrıca, 2021'in ilk çeyreğinde Xiaomi tarafından beta biçiminde piyasaya sürülecek olan MIUI13'ün cihazların alamayacağına dair bilgiler alıyoruz. Bu nedenle, bundan önce OneOS desteği sağlamak istiyoruz. Bildiğiniz gibi, ROM arkasında çok iş var. Artık ahırı kullanma kararıyla azalacak olan işler, olmazsa geride kalacak bir sektörü kapatmaya çalışıyor. Dikkatli olun, bu haftalık fonksiyonların kaybedileceği anlamına gelmez. Yeni özellikleri haftalıktan kararlı hale getiriyoruz. MiuiHome gibi güç / ses menüsü ve Kişisel Asistan (dikkate alınan diğer işlevlerin yanı sıra) ana yenilikleri taşıyacağız. Kararlı düşük testlerin birincil aşamasına başladığımızda, birkaç hafta içinde ana değişiklikler raporlanacak. Buradaki fikir, istenen tüm cihazlar derlendikten ve çalıştıktan sonra, son teslim tarihlerini geçmeden ROM'u küresel olarak başlatacağız. Bu, o zamana kadar mevcut olanların güncellemelerinin tamamen dondurulduğu anlamına gelecektir. Aynı şekilde ortaya çıkan herhangi bir değişiklik ya da sorunda gerekli önlemleri alacağımız gibi, Poco F1 gibi KESİNLİKLE MIUI 12'ye sahip cihazların da Port'a ihtiyaç duymadan resmi ROM'ları bizim tarafımızda olacaktır. (İptal edilen diğer cihazlar arasında) Daha fazla uzatmadan, OneOS ekibinden selamlar

( Çeviri : google translate )

aydemir

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
can
Cihazım
9t
Konular
1
proje iyi başladı ama bazı şeyler önümüzdeki aylarda netleşecek sanırım umarım devamı gelir

yeni yapılan açıklama:
good morning.
Given the acceptance and few comments regarding the protocol that would be activated in February (neither good nor bad). the project is relegated to the background.
The rom was released prematurely. We had an accountant that was for December. In view of the expectation and the typical comments of always of complaints, it was decided to advance the counter and partially launch for some devices and progressively launch the project for others, obviously the times we had for testing and correcting our own errors were practically null together with ratifying and loading new translations etc.
We sent a message to the Spanish groups explaining the operation we would have after the Chinese New Year, which was totally ignored. Now it's our turn, to ignore you.
OneOS will continue privately in the R&D and Betatesters groups, it will come out randomly to the public, it can be once a month or once every 3 months. We will work with the base that we please for some R&D device and another base for other devices that have beta testers.
We have always been dealing with release dates, which has always been specified in the group rules. Which have always been ignored. Now as I said, it is our turn.
Privately, it is not the end of the project, both my boys and I are going to continue giving everything to have the best of the best, for the public, the ROM is paralyzed in the background and without options.
Next year when the contract with the hosting is due to expire I will downgrade the server, to have it in the economic model, and have the operation. for testers and r & d, we do not have to continue to have expenses instead of benefits. It is a hobby, and many of the members are unemployed and it is not convenient for us to continue giving something to the public that causes us more headaches than happiness. We are only happy among our private groups. Which is logical we form as a family. What annoys me the most is the time we spend testing the final betas running before prematurely releasing the rom. And the entire infrastructure of the web, which many continue to complain about the web. We are aware that the rom is not perfect, and has bugs. But that's what she played, for forcing us to pitch ahead of time.

Anyway.

A greeting.

P.S; As some of you have the blessed idea of asking when it will be released for X or Y device as well as when the next update, you will directly receive a free FBAN.

google çevirisi:
Günaydın.
Şubat ayında etkinleştirilecek protokolle ilgili kabul ve birkaç yorum göz önüne alındığında (ne iyi ne de kötü). proje arka plana itilir.
Rom erken yayınlandı. Aralık ayı için bir muhasebecimiz vardı. Her zaman şikayetlerin beklentisi ve tipik yorumları göz önüne alındığında, bazı cihazlar için sayacı ilerletmeye ve kısmen başlatmaya ve diğerleri için projeyi aşamalı olarak başlatmaya karar verildi, açıkçası kendi hatalarımızı test etmek ve düzeltmek için sahip olduğumuz zamanlar pratikte boştu yeni çevirilerin onaylanması ve yüklenmesi vb. ile birlikte
İspanyol gruplara Çin Yeni Yılı'ndan sonra yapacağımız operasyonu anlatan bir mesaj gönderdik ki bu tamamen göz ardı edildi. Şimdi seni görmezden gelme sırası bizde.
OneOS, Ar-Ge ve Betatesters gruplarında özel olarak devam edecek, rastgele kamuoyuna çıkacak, ayda bir veya 3 ayda bir olabilir. Bazı Ar-Ge cihazları ve beta test cihazları olan diğer cihazlar için başka bir üs için memnun ettiğimiz taban ile çalışacağız.
Her zaman grup kurallarında belirtilen çıkış tarihleriyle uğraştık. Her zaman göz ardı edilen. Şimdi dediğim gibi, sıra bizde.
Özel olarak, projenin sonu değil, hem çocuklarım hem de ben halk için en iyinin en iyisine sahip olmak için her şeyi vermeye devam edeceğiz, ROM arka planda ve seçenekler olmadan felç oldu.
Önümüzdeki yıl, barındırma sözleşmesinin süresi dolduğunda, ekonomik modelde olması için sunucuyu eski sürüme geçireceğim ve işlemi yaptıracağım. test uzmanları ve Ar-Ge için, faydalar yerine masraflarımızı sürdürmemize gerek yok. Bu bir hobidir ve üyelerin çoğu işsizdir ve halka mutluluktan çok baş ağrısına neden olan bir şeyi vermeye devam etmemiz bizim için uygun değildir. Sadece özel gruplarımız arasında mutluyuz. Aile olarak oluşturmamız mantıklı. Beni en çok rahatsız eden şey, rom'u erken bırakmadan önce son betaları test etmek için harcadığımız zamandır. Ve birçoğunun web hakkında şikayet etmeye devam ettiği web'in tüm altyapısı. Rom'un mükemmel olmadığının ve hataları olduğunun farkındayız. Ama bizi vaktinden önce atmaya zorlamak için oynadığı buydu.

Her neyse.

Kutlama.

Not; Bazılarınız, X veya Y cihazı için ne zaman piyasaya sürüleceğini ve bir sonraki güncellemede ne zaman piyasaya sürüleceğini sorma konusunda kutsanmış bir fikre sahip olduğundan, doğrudan ücretsiz bir FBAN alacaksınız.

Turko31

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdi
Cihazım
10t/note 10 pro
Meslek
Emniyet mensubu
Konular
2

mustafaatess

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
mi 9 se
Konular
3
9se gelmişş

Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Chatin1907

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Xiaomi mi note3
Konular
1
Mi9tpro cihazım. Eu satbil. 10.04. sürümündeyim. One os romla kıyaslayacak olursak geçmeye değer mi ikisini de kullananlar cevaplarsa

cresitc

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Reşit
Cihazım
Mi 8
Konular
2
Romda bir kaç sinir bozucu hata var. Bluetooth kapatılmıyor her kapattığımda açıyor. Aynı şekilde arada telefon sessizde olmasına rağmen sesleri kendi kendine açıyor.

Üst Alt