MIUI 12.5 MIUI 12.5 | KURTOGLU- Special Edition | Kendi Custom Romum | Redmi Note 9 Pro JOYEUSE Özel | Videolu Detaylı Açıklama Yer Almaktadır

Mustafa Tetik

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note 9 pr
Konular
2
İlk defa böyle bir geri dönüş oldu. Yazılımsal olarak olacağını düşünmüyorum şahsen ama kesin konuşmamak lazım. Büyük ihtimalle batarya ile alakalıdır. Fakat sadece bu rom da oluyorsa bu yazılımsal sorundur.
Hocam bende kaç gündür kullanıyorum böyle bir sıkıntı hiç yaşamadım daha arkadaş belki kurulum yaparken yanlış birşey yapmış olabilir tekrar temiz kurulum yapmayı denesin belki duzelebilir

KURTOGLU-

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zekeriya
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Tekniker
Konular
42
Hocam bende kaç gündür kullanıyorum böyle bir sıkıntı hiç yaşamadım daha arkadaş belki kurulum yaparken yanlış birşey yapmış olabilir tekrar temiz kurulum yapmayı denesin belki duzelebilir
Geri dönüşünüz için teşekkür ederim. Ne gibi bir işlem yaptı veya yanlış bir işlem yaptı mı bilemiyorum. Belki de farklı bir problem vardır. Bilemiyorum açıkçası. Fakat güç kesilmesi olayı batarya ile alakalıdır genellikle. Tabi kesin yargıyla konuşmamak gerekiyor.

saracx

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
faruk
Cihazım
Redmi Note 9Pro
Konular
0
İlk defa böyle bir geri dönüş oldu. Yazılımsal olarak olacağını düşünmüyorum şahsen ama kesin konuşmamak lazım. Büyük ihtimalle batarya ile alakalıdır. Fakat sadece bu rom da oluyorsa bu yazılımsal sorundur.
Hocam bu romda karsilastim ilk defa. Oncesinde guncel stabil eu vardi. Simdi 11.0.7 ye donecem hocam beklenmedik bir zamanda kapandigi zaman problem oluyor. BIr sure eu da devam edicem. Saniyorum o zaman rom kaynakli diyebiliriz?

KURTOGLU-

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zekeriya
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Tekniker
Konular
42
Hocam bu romda karsilastim ilk defa. Oncesinde guncel stabil eu vardi. Simdi 11.0.7 ye donecem hocam beklenmedik bir zamanda kapandigi zaman problem oluyor. BIr sure eu da devam edicem. Saniyorum o zaman rom kaynakli diyebiliriz?
Farklı rom deneyin eğer onda olmuyorsa rom kaynaklı diyebiliriz fakat ilk mesajımda da belirttiğim gibi, sizlerin haricinde hiç kimseden böyle bir geri dönüş gelmedi.

vefa272700

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Redmi note 9 pr
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Kardeşim merhaba, rica etsem romu dikkatli bir şekilde temiz kurulum yaparak kurabilir misiniz? Ben de şuan bu romu kullanıyorum ama daha bir kapanma söz konusu olmadı.

saracx

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
faruk
Cihazım
Redmi Note 9Pro
Konular
0
Kardeşim merhaba, rica etsem romu dikkatli bir şekilde temiz kurulum yaparak kurabilir misiniz? Ben de şuan bu romu kullanıyorum ama daha bir kapanma söz konusu olmadı.
Merhabalar hocam. Konuda bahsedildigi ve anlatildigi gibi temiz kurulum yaptim kurulumla ilgili bir hata soz konusu degildir muhtemelen.

saracx

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
faruk
Cihazım
Redmi Note 9Pro
Konular
0
KURTOGLU- hocam yaklasik 2 aydir romunuzu kullaniyordum. Simdilik bir sure kapanma sorunu nedeniyle eu 11.0.7 ye gectim. Emeklerinize saglik. Insallah cok daha iyi isler ve romlar yaparsiniz ilerleyen surecte. Iyi calismalar

KURTOGLU-

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zekeriya
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Tekniker
Konular
42
KURTOGLU- hocam yaklasik 2 aydir romunuzu kullaniyordum. Simdilik bir sure kapanma sorunu nedeniyle eu 11.0.7 ye gectim. Emeklerinize saglik. Insallah cok daha iyi isler ve romlar yaparsiniz ilerleyen surecte. Iyi calismalar
Güzel sözleriniz için çok teşekkür ederim. Umarım sorununuz çözülmüştür.

saracx

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
faruk
Cihazım
Redmi Note 9Pro
Konular
0
Güzel sözleriniz için çok teşekkür ederim. Umarım sorununuz çözülmüştür.
Hocam rica ederim. Simdilik kapanma olmadi fakat cok sık tekrar eden bir sorun degildi bir hafta falan kullanmam lazim anca net bir sey diyebilirim

KURTOGLU-

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zekeriya
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Tekniker
Konular
42
Hocam rica ederim. Simdilik kapanma olmadi fakat cok sık tekrar eden bir sorun degildi bir hafta falan kullanmam lazim anca net bir sey diyebilirim
Anladım hocam. Umarım sıkıntı yaşamazsınız.

Üst Alt