MIUI 12.5 MIUI 12.5 | KURTOGLU- Special Edition | Kendi Custom Romum | Redmi Note 9 Pro JOYEUSE Özel | Videolu Detaylı Açıklama Yer Almaktadır

siegman

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ali
Cihazım
mi5
Konular
0
Hocam romun şarjı ve hızı gayet güzel. yalnız Bluetooth kulaklığımı bağlayıp bellirli bir süre oyunlarda kullandığım zaman ara ara kesilme yapıyor. sizce vendor mu yüklemeliyim?

vefa272700

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Redmi note 9 pr
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Ben de nedense şarj hızlı gidiyor, %50 lik dilimde 4 saat ekran süresi aldım. Telefona yüklenmedim de, oyun falan da oynamadım. Instagram, google, telegram vs. Başka bir şey yok.

KURTOGLU-

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zekeriya
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Tekniker
Konular
42
Hocam romun şarjı ve hızı gayet güzel. yalnız Bluetooth kulaklığımı bağlayıp bellirli bir süre oyunlarda kullandığım zaman ara ara kesilme yapıyor. sizce vendor mu yüklemeliyim?
Oyunlar da değilde ben telefonum kırılmadan önce saatlerce bluetooth kulaklığım ile müzik dinlerdim hiç sorun yaşamadım. Ama yeni gelecek güncelleme de buna dikkat edeceğim. Geri dönüşünüz için teşekkür ederim. Bu arada dilerseniz oyunlar için ses modülü var onu kullanabilirsiniz. Dosyayı magisk ile yükleyip telefonu TWRP modda başlatıp, sonra yeniden başlatın. Ses bayağı fark edecektir.

siegman

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ali
Cihazım
mi5
Konular
0
Oyunlar da değilde ben telefonum kırılmadan önce saatlerce bluetooth kulaklığım ile müzik dinlerdim hiç sorun yaşamadım. Ama yeni gelecek güncelleme de buna dikkat edeceğim. Geri dönüşünüz için teşekkür ederim. Bu arada dilerseniz oyunlar için ses modülü var onu kullanabilirsiniz. Dosyayı magisk ile yükleyip telefonu TWRP modda başlatıp, sonra yeniden başlatın. Ses bayağı fark edecektir.

Teşekkür ederim. modülü deneyeceğim.

saracx

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
faruk
Cihazım
Redmi Note 9Pro
Konular
0
Merhabalar hocam. Telefon çok sık olmamalamla birlikte arada kendi kendine kapanıyor çözümü var mıdır. Kurulum yaparken temiz kurulum yaptım. Edition versiyondayim hocam. Nasıl çözerim

KURTOGLU-

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zekeriya
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Tekniker
Konular
42
Merhabalar hocam. Telefon çok sık olmamalamla birlikte arada kendi kendine kapanıyor çözümü var mıdır. Kurulum yaparken temiz kurulum yaptım. Edition versiyondayim hocam. Nasıl çözerim
Random reboot gibi bir problem yok hocam. Tabi sizler Agni kernel veya farklı kernel yüklediyseniz bunlardan dolayı olabilir. Bunun haricinde default haliyle random reboot yapmaz.

saracx

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
faruk
Cihazım
Redmi Note 9Pro
Konular
0
Random reboot gibi bir problem yok hocam. Tabi sizler Agni kernel veya farklı kernel yüklediyseniz bunlardan dolayı olabilir. Bunun haricinde default haliyle random reboot yapmaz.
Hocam herhangi bir kernel yuklemedim. Reboot şeklinde değilde gücü kapatıyor telefon. Magisk te extra bir kurulumda yapmadim hocam. Sorun neyden kaynaklanıyor dur sizce?

KURTOGLU-

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zekeriya
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Tekniker
Konular
42
Hocam herhangi bir kernel yuklemedim. Reboot şeklinde değilde gücü kapatıyor telefon. Magisk te extra bir kurulumda yapmadim hocam. Sorun neyden kaynaklanıyor dur sizce?
İlk defa böyle bir geri dönüş oldu. Yazılımsal olarak olacağını düşünmüyorum şahsen ama kesin konuşmamak lazım. Büyük ihtimalle batarya ile alakalıdır. Fakat sadece bu rom da oluyorsa bu yazılımsal sorundur.

Üst Alt