Soru MIUI 12.5 güncellemesi Hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KayzerSoze

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alpaslan
Cihazım
Mİ 8 SE
Konular
16
Geri bildirimden yetkili kişi 2. Çeyreğin sonuna kadar güncelleme alacağını duyurmuş cihazın. Ancak ikinci çeyrek bitti halen bir haber yok. Konuyla ilgili bilgisi olan var mı? ne zaman gelecek cihaza güncelleme

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Hazır yetkiliyi bulmuşken sorsaydiniz ikinci çeyrek bitti diye ?

Güncelleme işini Xiaomi hariç kimse bilemez ne zaman verileceğini, hatta Xiaomi bile verdiği/söylediği tarih de bile vermiyor/dagitmiyor siz düşünün artık...

Zwilling

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Samsung S20 FE
Konular
29
Planın değişebileceğini de belirtmiş ki genelde hep değişir :D tahminimce Ağustos sonunda alır 12.5 güncellemesini.

KayzerSoze

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alpaslan
Cihazım
Mİ 8 SE
Konular
16
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben araştırken buldum bunu. Haklısınız ama şöyle deyim ailemde Mi kullanıcıları hep aldı güncellemeyi. O yüzden araştırma gereksinimi duydum. Çok saçma çünkü. Neyse beklemekten başka çare yok. Belkide Xiaomi den vazgeçmenin zamanı gelmiştir. Bu cihaz yeni bir cihaz mi9 se bile alıp bu cihaz almıyorsa büyük bir sıkıntı var demektir...

Serhat Gümüş

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat Gümüş
Cihazım
mi mix 3
Konular
7
Bir başka konuda link vermiştim buraya da ekleyeyim, 12.5 in cihazlara yayınlamasını takip eden site

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Neden bu kadar çok istiyosunuzki bu güncellemeyi bu güncelleme hayatında ne değiştircek kendinize sorun bi hocam mi serilerine geldide noldu güncelleme yarısı isyan ediyor eski sürüme başka romlara kaçışıyor. benim için önemli olan tek şey "güncelleme" diyosanız ne kadar hatalı sorunlu geldiği hiç önemli değil isterse beni telefondan tiksindirsin ama miui 12.5 olsun sürüm istiyosanız miui 12.5 port rom var yükleyebilirsiniz.

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
177
Xiaomi asla kesin tarih vermez. Planlanan tarihi söyler ancak planlanan tarih tam tarih olmayabiliyor çoğunlukla. Güncelleme geleceği açıklandıysa er ya da geç gelecektir. Lütfen güncellemenin nerede kaldığını ayrı konu açarak sormayalım, Forum'u biraz karmaşık duruma getiriyor yoksa konular. Zaten sizinde konuyu açtığınız alt forumdan takip ediniz, romla ilgili sorularınızı romun kendi konusunda sorunuz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt