Soru MIUI 12.5 Güncelleme Gelmeme Sorunu

enesaydn056

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Enes
Cihazım
Mi 9 Lite
Konular
2
Herkese iyi günler,
Yaklaşık 2 yıldır Mi 9 Lite telefon kullanıyorum.Fakat 12.5 sürümü bana hala gelmedi.Sanırım bu sebepten dolayı da hâlâ Android 10 sürümündeyim.Android 11 sürümü için 12.5 gelmesi lazım diye biliyorum.Defalarca bildirim yolladım fakat sürüm gelmedi.Çok fazla anlamam lakin el ile kurulabileceğini öğrendim.Kendim yapabilirim bu işleri, sadece öğrenmek istediklerim acaba kendim kursam sorun olur mu veya güncelleme kendisi gelir mi.Bilen arkadaşlardan bilgi alabilir miyim?Nasıl kuracağım ile ilgili de kısa bir bilgi alabilirsem sevinirim.Herkese mutlu günler.

Samet Can Erzurum

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Samet Can
Cihazım
K20 Pro
Meslek
Yazılım öğrencisi
Konular
11
dosyayı indir sistem guncelleme ek ayarlarını açıp yükleyebilirsin

NUCAR44

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NUMAN UÇAR
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Hemşir(e)
Konular
18
Forumdaş, eğer sen de benim gibi QFCEUXM sürümünde isen beklemeye, mahkumsun. Çünkü 12.5 çıkmadı henüz. QFCMIXM sürümünde isen alternatifler mevcut... Yazılım sürümüne göre forumdaşlar da ben de bildiklerimizi paylaşırız, sıkıntı olmaz.

enesaydn056

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Enes
Cihazım
Mi 9 Lite
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Forumdaş, eğer sen de benim gibi QFCEUXM sürümünde isen beklemeye, mahkumsun. Çünkü 12.5 çıkmadı henüz. QFCMIXM sürümünde isen alternatifler mevcut... Yazılım sürümüne göre forumdaşlar da ben de bildiklerimizi paylaşırız, sıkıntı olmaz.
Evet sanırım ben de QFCEUXM sürümündeyim.Beklemek zorundayım galiba.Elbet bir gün çıkar umarım.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-02-04-03-26-15-488_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2022-02-04-03-26-15-488_com.android.settings.jpg
    271,5 KB · Görüntüleme: 17
Üst Alt