Soru MIUI 12.5 Global Beta

pocox3128

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Poco x3
Konular
10
Global betaya başvuru yaptım ve beta romu odadan güncellemeye hak kazandım tahmini ne zamana gelir bilgisi olan varmı

Yuzarsif41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
13 ULTRA
Meslek
LOJİSTİK -SEVKİYAT
Konular
70
Global betaya başvuru yaptım ve beta romu odadan güncellemeye hak kazandım tahmini ne zamana gelir bilgisi olan varmı
Malesef gelecek olan güncelleme miui 12.5 beta değilmiş daha sık şekilde gelecek olan ara güncellemelerin betasıymış. Hepimiz yanılmışız bende ve benim gibi 60.700 kişide hak kazandı ama gelecek güncelleme miui 12.5 beta değil kardeşim.

Sebastian Insane

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Xiaomi 9 pro
Konular
1
Beta değilde ne ozaman herkez beta diyordu telegramda

AhmetÖzsoy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Bilgisayar işletme
Konular
4
arkadaşlar gelecek olan güncelleme 12.5 miui beta ve android 11 tabanlı , bununla da birlikte ara güncelleme betalarıda gelebilir. Zaten adı üstünde beta. Hataları görüp düzeltmek için yapılan bir çalışma

ribac23

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cabir
Cihazım
s6 edge
Konular
50
Başvuru nasıl yapılır hocam. Ayrıca benim mi 10 cihazım da yüklü olan hint rom bu rom için de başvuru oluyor mu.

Son düzenleme:

pocox3128

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Poco x3
Konular
10
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam başvuru tarihi geçti, bi haber sitesinde gördüğümde başvuru yapmıştım ve 12.5 güncellemesini ben dahil 60 bin küsür kişi test edip belirlediğimiz hataları bildirerek daha kusursuz bir rom olmasını sağlayacağız bizler adına

ribac23

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cabir
Cihazım
s6 edge
Konular
50
Hocam başvuru tarihi geçti, bi haber sitesinde gördüğümde başvuru yapmıştım ve 12.5 güncellemesini ben dahil 60 bin küsür kişi test edip belirlediğimiz hataları bildirerek daha kusursuz bir rom olmasını sağlayacağız bizler adına
Daha test ekibine gitmeyen rom bizlere aylar sonra gelir. Ben en geç bu ayın sonunda alırız diye ümit etmiştim ama mümkün değil.

Yuzarsif41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
13 ULTRA
Meslek
LOJİSTİK -SEVKİYAT
Konular
70
Tamam ama miui 12.5 gelmeyecek bize. bize gelecek olan güncelleme ara güncellemeler. Yani olay şöyle olacak 12.03 güncellemen var sana gelecek olan 12.04 beta 12.05 beta 12.06 beta. bu betalar bitince sorunsuz miui 12.5 gelecek. Haberi paylaşışdı bunun. biz hepimiz kayıt olanlar olayı yanlış anlayıp başvurmuşuz.

pocox3128

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Poco x3
Konular
10
Tam bilgim yok hocam 12.5 mı 12.3 mü ben sadece merak edip başvuru yapmıştım bootlader kilidini açamadığım ve güncel romumdan fazlasıyla şikayetçi olduğum için bir değişiklik olsun istedim

Üst Alt