Yardım MIUI 12.5 eski sürümlere geçme

• Konbuyu başlatan CPW
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 3
  • Görüntüleme 384

CPW

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Onur
Cihazım
Red mi note 7
Konular
3
Herkese merhabalar arkadaşlar. Xiaomi Redmi Note 7 cihazında MIUI 12.5.3 sürümünü kullanıyorum. Son gelen güncelleme ile ilgili bildiğiniz üzere arka planda uygulama kilitleme özelliği gitti bende cihazımı MIUI 11 sürümüne çevirip uygulama kitlemeyi açıp tekrar güncelleyecektim.( Daha öncesinde işe yaradı, ancak o zaman bilgidayarım vardı ve TWRP kullanarak atmıştım.) Şu an da PC elimde değil ve recovery sayfasından yapmaya çalışıyorum ancak resimde gördüğünüz hata geldi bende YouTube üzerinden biraz araştırdım ve izlediğim videodaki yöntemler işe yaramadı bana yardım edebilir misiniz lütfen.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-02-22-00-37-10-968_com.android.updater.jpg
    Screenshot_2022-02-22-00-37-10-968_com.android.updater.jpg
    180,5 KB · Görüntüleme: 22

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Bu şekilde sürüm düşürme yapamazsınız. Bootloader kilidinizi açtıktan sonra Fastboot ile veya TWRP yükledikten sonra TWRP ile düşürebilirsiniz.

CPW

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Onur
Cihazım
Red mi note 7
Konular
3
Bu şekilde sürüm düşürme yapamazsınız. Bootloader kilidinizi açtıktan sonra Fastboot ile veya TWRP yükledikten sonra TWRP ile düşürebilirsiniz.
Büyük ihtimalle bilgisayara tekrar ihtiyaç var dediğim gibi daha önce o şekilde yapmıştım bu sefer bilgisayar kullanmadan yapılır mı diye düşünüyordum.

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
TWRP yükledikten sonra TWRP üzerinden yapabilirsiniz ama şu anda bilgisayar olması gerekli...

Üst Alt