MIUI 12.5 Miui 12.5 Closed Beta Rom 21.9.15 Redmi Note 8 Pro - Android 11

cagri0102

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çağrı
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
15
Evet konudaki dosyaları kullandım ama şimdi indirdiğim 21.4.9'u flashlarken farklı bir gapps sürümü kullanacağım en sorunsuz sürümün bu olduğu söyleniyor ama şöyle bir sorunum var Play'den Chrome'u bir türlü indiremedim install'a basıyorum indiriyor gibi görünüp hemen tekrar install seçeneği çıkıyordu mecburen apk indirmek zorunda kaldım sizde de böyle miydi ? Yeni sürümü kurup hem bildirim autostart olayını hem de Google Play'i test edeceğim buraya sonucu yazarım.
Yok onun için güncellemeler kısmından android system webview i güncellemeniz gerekiyor. Ondan sonra chrome sorunsuz yükleniyor hocam.

Husso_1907

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
1
Yok onun için güncellemeler kısmından android system webview i güncellemeniz gerekiyor. Ondan sonra chrome sorunsuz yükleniyor hocam.
Anladım bunu bilmiyordum ama güncellemeler kısmında güncellenirken donup kalmıştı webview belki o arada beklemeden denediğim için yükleyememiş olabilirim bilgi için teşekkürler

cagri0102

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çağrı
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
15
Anladım bunu bilmiyordum ama güncellemeler kısmında güncellenirken donup kalmıştı webview belki o arada beklemeden denediğim için yükleyememiş olabilirim bilgi için teşekkürler
Rica ederim hocam

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Poco F3 8/256
Meslek
Mod
Konular
315
Merhaba, hocam ben de 2 gündür bütün bildirimleri sorunsuz alıyordum fakat yazdığım gibi dün akşam WhatsApp haricinde hiçbir uygulamadan bildirim alamazken bu sabah uyanıp telefona baktığımda Instagram'dan tekrar bildirim geldiğini gördüm ss eklemek için biriktirdim bildirimleri. Şahsen son sürümdeydim ve ekran kapalıyken wifi, 4.5g kapanmasını hiç yaşamadım şuan yeni sürümü indiriyorum arkadaşlara da tavsiyem yeni sürüm geldikçe güncelleyin uzun vadeli kullanmayı düşünerek tek bir sürümde kalmayın.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Hocam, azminize hayran kaldım. Sizde benim kafadasınız. Elbette sorunlar olacak, yeterki sabırla bekleyip durum için çaba gösterelim. Aksi durumda tüm hataların arındığı tek rom global stabil v.b. romlardır.

Evet çin betada böyle bir sorun var. Aslında sorun değil. Bizler google servisleri olmayan cihaza bunu ekliyoruz ve bunu root destekli sisteme müdahale ederek yapıyoruz. Android 11 sonrası gizlilik kuralları bir hayli gelişti. Bunu engellemek isteyen bir google ve google servislerinin olmadığı bir çin den bahsediyoruz. Elbette sistem dosyaları çakışabiliyor.

Nikgaps konusuna gelirsem, mümkün olduğunda Nik gapps release sürümünün ay sonu olanları kurun. Örnek : nikgaps release 31.03.2021 Diğer beta versiyonlarında arama ve çağrı özelliğinde hata oluşuyor, arama ekranı ekranımıza yansımıyor.

Tavsiye ve bildirimleriniz için teşekkür ederim. Bu paylaşımlarımı kullanan insanlar görmek güzel
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Güncelleme ;

Miui 21.4.12 :

MIUI 12.5 China Beta ROM 21.4.12 Full Changelog:

* Update log
System Optimize
Some issues that affect the experience

ultraasln5098

KRAL olmak, Taç giymek demek değildir. ✔ 2.2.1936
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mrtbhdr
Cihazım
note 9/8 pro
Konular
8
Elinize, emeğinize sağlık sayın hocam.

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Poco F3 8/256
Meslek
Mod
Konular
315
Güncelleme ;

Miui 21.4.13 :

MIUI 12.5 China Beta ROM 21.4.13 Full Changelog:

▍Update log
Weather
Fix some problems that affect the experience

Getapps
Optimize stability and performance improvement, fix some bugs that affect the experiencee

Husso_1907

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
1
Hocam, azminize hayran kaldım. Sizde benim kafadasınız. Elbette sorunlar olacak, yeterki sabırla bekleyip durum için çaba gösterelim. Aksi durumda tüm hataların arındığı tek rom global stabil v.b. romlardır.

Evet çin betada böyle bir sorun var. Aslında sorun değil. Bizler google servisleri olmayan cihaza bunu ekliyoruz ve bunu root destekli sisteme müdahale ederek yapıyoruz. Android 11 sonrası gizlilik kuralları bir hayli gelişti. Bunu engellemek isteyen bir google ve google servislerinin olmadığı bir çin den bahsediyoruz. Elbette sistem dosyaları çakışabiliyor.

Nikgaps konusuna gelirsem, mümkün olduğunda Nik gapps release sürümünün ay sonu olanları kurun. Örnek : nikgaps release 31.03.2021 Diğer beta versiyonlarında arama ve çağrı özelliğinde hata oluşuyor, arama ekranı ekranımıza yansımıyor.

Tavsiye ve bildirimleriniz için teşekkür ederim. Bu paylaşımlarımı kullanan insanlar görmek güzel
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Güncelleme ;

Miui 21.4.12 :

MIUI 12.5 China Beta ROM 21.4.12 Full Changelog:

* Update log
System Optimize
Some issues that affect the experience
Ben teşekkür ederim, tabii ki bu romlar normal günlük kullanıcının tercih edip kullanacağı romlar değil. Sürekli güncellenen adı üstünde beta olan romdan stabil sorunsuz olmasını beklemek biraz garip bir olay :D Bizler bu romları denemek ve eski versiyonlarıyla karşılaştırmak isteyen kullanıcılarız bu yüzden burdayız. Denedikten sonra burada görüşlerimizi belirtmek, karşılaştığımız hataları belirtmek ve varsa tecrübe etmişsek başka bir kullanıcının karşılaştığı hataları gidermek yani birbirimize yardım etmek için buradayız. Bence de insanların böyle kullanıp aralarında hataları ve çözümlerini konuşması güzel. Böyle bir konuyu açtığınız sürekli güncellediğiniz ilgilendiğiniz için tekrar teşekkür ederim hocam. Yeni güncellemeleri denemeye devam :D

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Poco F3 8/256
Meslek
Mod
Konular
315
Ben teşekkür ederim, tabii ki bu romlar normal günlük kullanıcının tercih edip kullanacağı romlar değil. Sürekli güncellenen adı üstünde beta olan romdan stabil sorunsuz olmasını beklemek biraz garip bir olay :D Bizler bu romları denemek ve eski versiyonlarıyla karşılaştırmak isteyen kullanıcılarız bu yüzden burdayız. Denedikten sonra burada görüşlerimizi belirtmek, karşılaştığımız hataları belirtmek ve varsa tecrübe etmişsek başka bir kullanıcının karşılaştığı hataları gidermek yani birbirimize yardım etmek için buradayız. Bence de insanların böyle kullanıp aralarında hataları ve çözümlerini konuşması güzel. Böyle bir konuyu açtığınız sürekli güncellediğiniz ilgilendiğiniz için tekrar teşekkür ederim hocam. Yeni güncellemeleri denemeye devam :D

Bu güzel düşünceleriniz ve yardım severliğiniz ben teşekkür ederim. clap~~

fym05

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
m
Cihazım
note 8 pro
Konular
1
Bu güzel düşünceleriniz ve yardım severliğiniz ben teşekkür ederim. clap~~
Mrb ben de IMEI atılı 8 pro var and 9 MIUI 11 Endonezya kurulu IMEI atıldıktan sonra yetkilendirme geri almadan hiç bı yetkiyi geri alamıyorum geri alınıyor yazıyor dönüp duruyor sonra alınamadı yazıyor ve de android system webwiev devredışı ne marketten ne de uygulamalardan etkinlestirilemiyor geliştirici seçeneklerinden sadece Chrome seçilebiliyor bu sorunları nasıl çözerim IMEI hatalı mi atılmış acaba

Üst Alt