Yardım MIUI 12.5.4

aknymn67

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Akın
Cihazım
Poco x3 pro
Konular
12
Poco x3 pro 8gb ram modelli Türkiye garantili telefonuma yeni MIUI 12.5.4 sürümü gelmedim Şuanda 12.5.2 gözüküyor. Telefonu alalı 3 hafta falan oldu. İlk açtığımda bir güncelleme geldi onu yaptım sonra gelmedi.

RfkAktn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Refik
Cihazım
Mi 9T
Konular
10
Bu kadar güncelleme heveslisi olmayın. Her güncelleme de daha kötü oluyor tekefon. Gelirse yaparsın

aknymn67

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Akın
Cihazım
Poco x3 pro
Konular
12
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu kadar güncelleme heveslisi olmayın. Her güncelleme de daha kötü oluyor tekefon. Gelirse yaparsın
Telefondan şikayetim yok doğru diyorsunuz da. Acaba neden gelmedi gelenler var. Yani gelsin de biz yapmayalım gerekirse. Neden gelmedi onu merak ediyorum.

Farox

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Farox
Cihazım
Ka-Fa 1500
Konular
4
Miui 12.5 enhanced sürümleri tam olarak hanigisi oluyor bir de google aramalarda telefon kaydı var diyenler var doğru mu bilen var mıdır ?

RfkAktn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Refik
Cihazım
Mi 9T
Konular
10
Telefondan şikayetim yok doğru diyorsunuz da. Acaba neden gelmedi gelenler var. Yani gelsin de biz yapmayalım gerekirse. Neden gelmedi onu merak ediyorum.
Senin sürüm Türkiye sürümü mü ? Eğer öyleyse henüz 12.5.4 yok. Geldi diyenlerin sürümü farklıdır global, hindistan vs. Sürümüdür globalde 12.5.5 var
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Miui 12.5 enhanced sürümleri tam olarak hanigisi oluyor bir de google aramalarda telefon kaydı var diyenler var doğru mu bilen var mıdır ?
Dün bi arkadaşın redmi not 10 prosuna baktım herhangi bir çağrı kaydı yok onda da Google arama var

aknymn67

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Akın
Cihazım
Poco x3 pro
Konular
12
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Senin sürüm Türkiye sürümü mü ? Eğer öyleyse henüz 12.5.4 yok. Geldi diyenlerin sürümü farklıdır global, hindistan vs. Sürümüdür globalde 12.5.5 var
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Dün bi arkadaşın redmi not 10 prosuna baktım herhangi bir çağrı kaydı yok onda da Google arama var
Valla Xiaomi ilk defa kullanıyorum tam bilmiyorum ancak MIUI Global 12.5.2 kararlı yazıyor telefon hakkında bölümünde.

RfkAktn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Refik
Cihazım
Mi 9T
Konular
10
Valla Xiaomi ilk defa kullanıyorum tam bilmiyorum ancak MIUI Global 12.5.2 kararlı yazıyor telefon hakkında bölümünde.
Bir süre sonra gelir. Herkese aynı anda verilmiyor yavaş yavaş.

Farox

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Farox
Cihazım
Ka-Fa 1500
Konular
4
nereden bileceğiz ki o sürüm olduğunu yazıyor mu ayarlarda enhanced diye

Üst Alt