MIUI 12.5 MIUI 12.6 | 21.4.7 Port Redmi Note 9S/Pro/Pro Max/Poco M2 Pro (Miatoll) Repack

cenbir

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cengiz
Cihazım
Redmi 9 Pro
Konular
2
cilgingitar,
verdiğiniz link ikiside aynı sanırım linkte en son paylaşılan stabil miui_bangsat_V12.0.2.0.QJZMIXM sürüm bugün verilmiş bilginize :)

cilgingitar

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlker
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
25
cilgingitar,
verdiğiniz link ikiside aynı sanırım linkte en son paylaşılan stabil miui_bangsat_V12.0.2.0.QJZMIXM sürüm bugün verilmiş bilginize :)
Yeniledim linki hocam kusura bakmayın hocam iyi ki uyardınız. Konunun kendisinden devam edersek daha iyi olur oraya geri dönüşlerinizi yaparsınız.

cenbir

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cengiz
Cihazım
Redmi 9 Pro
Konular
2
tamamdır elinize sağlık

ademsahin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem ŞAHİN
Cihazım
Mi Band 4
Konular
37
romda garip bir şeye denk geldim bilmiyorum sizde de var mı ama ayarlar kısmındaki pil bölümünde ekran süresi ortalama 24 saatte bir sıfırlanıyor. Yani şu an yüzde 56 civarı şarjım var ve 29 saat civarı son şarjdan sonra geçen süre akşam üzeri baktığımda 5 saate yakın bir süre vardı şimdi baktım 2 buçuk saat yani ortalama 24 saat geçtikten sonra pil kısmındaki ekran süresini gösteren grafik sıfırlanmış. Batarya gayet iyi rom da sorunsuz kullanılıyor ama böyle bir şeye denk geldim :)

cilgingitar

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlker
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
25
romda garip bir şeye denk geldim bilmiyorum sizde de var mı ama ayarlar kısmındaki pil bölümünde ekran süresi ortalama 24 saatte bir sıfırlanıyor. Yani şu an yüzde 56 civarı şarjım var ve 29 saat civarı son şarjdan sonra geçen süre akşam üzeri baktığımda 5 saate yakın bir süre vardı şimdi baktım 2 buçuk saat yani ortalama 24 saat geçtikten sonra pil kısmındaki ekran süresini gösteren grafik sıfırlanmış. Batarya gayet iyi rom da sorunsuz kullanılıyor ama böyle bir şeye denk geldim :)
O güvenlik uygulaması ile alakalı hocam stock romlarda da var bu sorun. Bunda da varmış demek ki ben pil süresine başka uygulamadan baktığım için dikkat etmemiştim :D

Miuimai

Premium Üye
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
S23
Konular
5
O güvenlik uygulaması ile alakalı hocam stock romlarda da var bu sorun. Bunda da varmış demek ki ben pil süresine başka uygulamadan baktığım için dikkat etmemiştim :D
Hocam hangi uygulama paylaşırmısınız.

ademsahin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem ŞAHİN
Cihazım
Mi Band 4
Konular
37
Madem öneriler geldi ben de sorayım bu rom için tavsiye ettiğiniz bir kernel falan var mıdır?

cilgingitar

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlker
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
25
Madem öneriler geldi ben de sorayım bu rom için tavsiye ettiğiniz bir kernel falan var mıdır?
MIUI için şu an sadece Agni Kernel var o da sorunlu hocam. İçindeki kernel orijinal kernelin düzenlenmiş hali zaten.

Tarkuruscuu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık K.
Cihazım
Poco X3 Pro
Meslek
İnfaz Koruma
Konular
23
Romu yükleyen arkadaşlar bildirim alanı miui orjinal mi yoksa turuncu gözüküyor fotoğraflarda öyle mi ?

Üst Alt