Çözüldü MIUI 12.5.1 güncellemesi hataları ne zaman giderilir?

Mess3450

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet Emir
Cihazım
REDMİ NOTE 7
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
12.5.1
Telefon Modeli
Redmi Note 7
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Merhaba. Dün bu güncellemeyi yaptım fakat bildirim çubuğum kaydırınca buğulu olması yerine açık gri bi şekilde oldu ve bu gece göz yorabiliyor. Bu bir güncelleme hatası mıdır? Eski bir konuda hata olduğunu ve bir şey yapamayacağımız söylenmiş fakat aradan 8 ay falan geçmiş. Belki başka yolu vardır diye soruyorum. Sizlerde bu hata var mı yoksa benim telefonumda olan bir ayar veya hata mı? Hata ise yaklaşık ne zaman süre sonra düzelir?

Bahsettiğim sorun;

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Olması gereken;

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Çözüm
Merhaba Bu bir hata değildir ve sadece sizin cihaza özel bir durumda değil Note 8 ve Note 10 ve bir kaç modelde de böyle Gri oldu Sözde performans açısından diye Açıklama Geldi Xiaomiden. Basit bir çözümü vardır Xiaomiden beklemeyin Çözüm Gelmez :D Burda devreye Bizim Forum Giriyor.

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
148
Merhaba Bu bir hata değildir ve sadece sizin cihaza özel bir durumda değil Note 8 ve Note 10 ve bir kaç modelde de böyle Gri oldu Sözde performans açısından diye Açıklama Geldi Xiaomiden. Basit bir çözümü vardır Xiaomiden beklemeyin Çözüm Gelmez :D Burda devreye Bizim Forum Giriyor.

Oyla: Çözüm

Mess3450

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet Emir
Cihazım
REDMİ NOTE 7
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Çok teşekkür ederim gerçekten. Uygulama silsem value değerleri gider mi peki?

Oyla:

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım