MIUI 12 [MIUI 12] [20.7.13] [CLOSED CHINA] Beta [Gecelik]

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
20.6.1
Bilinen sorunlar:
1. Bazı modeller sağlık uygulamasını çalıştırmayı bazen durdurur. Lütfen uygulama yükseltildikten sonra çözüme dikkat edin;
2. Bazı modeller albüm simgesi ekran hatası (temayla aynı simgeyi görüntüle), yarın sürüm düzelecek;
Test edilen sistem kararlılığı nedeniyle, Redmi Note 7, Mi CC9, Mi 8, Mi 9 se ve Mi 10 Youth Edition'ın piyasaya sürülmesi ertelendi;
Cep telefonlarının iletişim performansını ve kararlılığını artırmak için Qualcomm taban çizgisini yükselteceğiz. Mi 10, Mi 10 Pro ve Redmi K30 Pro 25 Mayıs'tan itibaren askıya alınacak. Yaklaşık üç hafta süreyle askıya alınması bekleniyor. Bu yükseltme kararlı sürümü etkilemez, lütfen anlayın;
Redmi not 8 ve Mi CC9e'nin Android 10'a uyarlanması nedeniyle sürüm bu hafta askıya alındı;
Paket iletimi sürecinde, birbiri ardına serbest bırakılacaktır.

aliasaf

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilinmiyor
Cihazım
Bilinmiyor
Konular
125
Note 8 kullananlar bence beklmesin kapalı betayı cihazı satıp Redmi Note 7 alsınlar daha iyi 3 aydır Android 10 Güncellemesini uyarlayamadılar Dünyada en fazla Satan Redmi Note 8 bu kadar az ilgilenmeleri üzücü

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
Note 8 kullananlar bence beklmesin kapalı betayı cihazı satıp Redmi Note 7 alsınlar daha iyi 3 aydır Android 10 Güncellemesini uyarlayamadılar Dünyada en fazla Satan Redmi Note 8 bu kadar az ilgilenmeleri üzücü

Bize direkt android 13 vereceklermiş. Bakın dikkatinizi çekerim, miui 12-13 veya android 11-12 demedim facepalm~~haha--haha--

aliasaf

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilinmiyor
Cihazım
Bilinmiyor
Konular
125
Bize direkt android 13 vereceklermiş. Bakın dikkatinizi çekerim, miui 12-13 veya android 11-12 demedim facepalm~~haha--haha--
MiA3 için 3 kere Android 10 verip geri çektiler Note 8 için Android 13 en az 13 kere geri çekerlerhaha--

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
MiA3 için 3 kere Android 10 verip geri çektiler Note 8 için Android 13 en az 13 kere geri çekerlerhaha--

Bunlar bizimle eyleniyir. Bak güncelleme gelecek diye bekliyorlar, nasılda kandırdık bu haftada. haha--

aliasaf

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilinmiyor
Cihazım
Bilinmiyor
Konular
125
Bunlar bizimle eyleniyir. Bak güncelleme gelecek diye bekliyorlar, nasılda kandırdık bu haftada. haha--
İyi fake attılar ama bu son Redmi cihazım olucak bir dahakine Mi serisi alıcam eğer aynı durumu tekrar olursa Xiaomi hepten bırakıcam

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
İyi fake attılar ama bu son Redmi cihazım olucak bir dahakine Mi serisi alıcam eğer aynı durumu tekrar olursa Xiaomi hepten bırakıcam

Açıkcası bu saat den sonra sadece Redmi değil Mi serisi de bozuldu. Redmi 9 serisi 7-8 farklı isimde satılıyor. Bunların hangisine rom yetişir ? Sanırım Xioami yavaştan samsung'laşıyor

aliasaf

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilinmiyor
Cihazım
Bilinmiyor
Konular
125
Açıkcası bu saat den sonra sadece Redmi değil Mi serisi de bozuldu. Redmi 9 serisi 7-8 farklı isimde satılıyor. Bunların hangisine rom yetişir ? Sanırım Xioami yavaştan samsung'laşıyor
Her gün telefon çıkarırsa Xiaomi yavaş yavaş biticek gibi görünüyor.Note 8 için Android 10 2020 ilk çeyreği dediler ama hala bekliyoruz.Note 8 Android 10 alacağına Xiaomi Redmi Note 9 serisini çıkarıyor.Xiaomi Ceosu bile İphone kullanırken görüntülendi Kendi malını biliyor adamlar Donanım süper ama yazılım çöp

hamzasoph

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hamza
Cihazım
redmi note 3
Konular
4
Mtk işlemcili cihazdan uzak durmak gerek. 2 MTK işlemcili Xiaomi kullandım. Diğer cihazlar çatır çatır android güncellemeleri, yenilikler alırken ben kedi ciğer misali baktım. Geçtim SD işlemciye :D. Mediatek sorum çıkarıyor sanırım, kaynak kodları paylaşmıyor, Xiaomi de uyarlamaya çalışıyor. Aslında performans olarak zayıf değil mtk ama destek yok

Üst Alt