MIUI 12 [MIUI][12][10][PORT] Mi A3 - Stable & Weekly ROM

Ormann

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
9
Cihazım
Mi A3
Konular
5
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Yok veriler silinmez ( silmek istemezseniz), en büyük sorun işlemciler yüksek sıcaklıkta çalışıyordu, sanki arka planda birşeyler çalışıyor ama görünmüyor birşey, kasıyordu. twrp yükleme adımlarıyla yapacaksınız. forumda ve googlede anlatılıor çok yerde, yani telefonla uğraşıyorum daha uyuyup gece vardiyasına gideceğim o yüzden çok ilgilenemeyeceğim kusura bakmayın. karışık pek birşey yok aslında, yine yardımcı olurum olmazsa müsait zamanda
Telefon ses açma kısma kapatma tusundan aşağıdaki ekrana geliyorum.Bu ekranda nereden yükleyeceğim bilmiyorum.Burada nereleri seçmeliyim.Verilerim silinmeden nasıl yuklerim

mcmxx

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Cevdet
Cihazım
Mi A3
Konular
2

Telefon ses açma kısma kapatma tusundan aşağıdaki ekrana geliyorum.Bu ekranda nereden yükleyeceğim bilmiyorum.Burada nereleri seçmeliyim.Verilerim silinmeden nasıl yuklerim
Flash kısmına girin, yeni dosyayı gösterin ve sağdan şimşek işaretini seçin.
İşlem bitince Reboot deyin.
Hepsi bu.

Ormann

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
9
Cihazım
Mi A3
Konular
5
B
Flash kısmına girin, yeni dosyayı gösterin ve sağdan şimşek işaretini seçin.
İşlem bitince Reboot deyin.
Hepsi bu.

Bu sürümü de yüklerken böylemi yapmsliyim

mcmxx

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Cevdet
Cihazım
Mi A3
Konular
2
Ferhat bey iyi akşamlar,
Şuan telefonum da xiaomi.eu_MIA3_20.6.18_v12 sürümü yüklü .Son sürümü nasıl yükleyebilirim. Detaylı bir şekilde anlatabilir misiniz.?Yardımcı olursanız sevinirim.

2 tane soru sordunuz, ne dediğinizi anladım ve cevap verdim, hala ısrarla aynı şeyi defalarca soruyorsunuz.
Daha önce de bir önceki güncellemede de size bunu ben ve bir kaç kişi daha anlattık.
Daha nasıl anlatalım inanın bilmiyorum.
Özellikle farklı bir öneri yoksa bu sürüme gelen her güncelleme hep bir önceki postta anlattığım şekilde yüklenecek.

Balcbyram

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bayram
Cihazım
Mi a3
Konular
0
MIUI 12 V20.7.9 EU/CN
Parmak izi
● Düzeltme - Ekran kapalıyken parmak izi algılama düzeltildi

Sistem
● Optimizasyon - Android Güvenlik Düzeltme Eki Temmuz 2020'ye güncellendi
● Düzeltme - "Metin boyutu ve yazı tipi ağırlığı" ayarı İkinci alanda mevcut değildi
● Düzeltme - "Karanlık mod" ayarı İkinci alanda mevcut değildi
● Düzeltme - "Bölünmüş ekran" modu İkinci alanda mevcut değildi

Tarayıcı
● Düzeltme - Sistem genelinde Koyu mod etkinken ayarlar Işık modunda görünmüyordu

Kontrol Merkezi
● Optimizasyon - Tarih ve saat ile değiştirilen "Kontrol merkezi" başlığı

FM Radyo
● Düzeltme - FM Radyo uygulaması eksikti / hiç çalışmıyor

SMS
● Düzeltme - Konuşma ekranlarında kaydırma düzgün çalışmadı

Sağlık
● Yeni - Kan basıncı modülü
● Yeni - Spor kayıtlarını şimdi manuel olarak ekleyebilirsiniz
● Optimizasyon - Ağırlık modülü girişleri
Merhaba hocam önecellikle ellerine sağlık alıntı bile olsa çok çabaladığını düşünüyorum MIUI 11 de kurmuştum bununda kurdun gayet memnunum tavsiyede ederim sormak istediğim bir şey var bir önceki sürümü yüklemiştim bunuda yükleyeceğim direk twrp den yükle mi yapayım yoksa yapmam gereken bir şey var mı verilerimin silinmesini istemiyorum

mcmxx

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Cevdet
Cihazım
Mi A3
Konular
2
Merhaba hocam önecellikle ellerine sağlık alıntı bile olsa çok çabaladığını düşünüyorum MIUI 11 de kurmuştum bununda kurdun gayet memnunum tavsiyede ederim sormak istediğim bir şey var bir önceki sürümü yüklemiştim bunuda yükleyeceğim direk twrp den yükle mi yapayım yoksa yapmam gereken bir şey var mı verilerimin silinmesini istemiyorum
TWRP/SHRP'den Flash ve Reboot . Başka hiçbir şeye gerek yok.

altuns

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mevlut
Cihazım
Resmi 5 plus
Konular
44
Ben bu konudakine gore kuruyorum temiz kurulum oluyor
Son sürümü kurmadım ama sorun olmuyor

ferhattoker33

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ferhat
Cihazım
Mİ 5 prime
Konular
0
18.06.2020 sürümü kurulu olan arkadaşlar. AOD hangi sürüm bakabilir misiniz? O sürümü flash yapacagim, .zip'ini bulabilirsem.

NemesiS_99

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kerem
Cihazım
OnePlus 9 5G
Meslek
Öğrenci
Konular
6
Recoveryden üzerine direk kurulum yapabilirsin. Herhangi bir veri kaybı olmaz.

hakanagus1978

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hakan
Cihazım
mi a3
Konular
0
arkadaşım cihazım mi a3 orjinalde android öne kullanıyor bilirsin lakin MIUI rom kuruyorum herşey çok lakin ikidebir ekrana IMEI bulunamadı yada Nul maç adresi bulunamadı gibi uyarı geliyor IMEI sorguluyorum ime gözükmüyor lakin cihazımda şebeke var ama android önceye dönüş yaptığımda IMEI geliyor fakat MIUI rom kurduğunda IMEI görünmüyor dedigimgibi cihazın şebekesi de problem yok arama internet vs herşey var nasıl çözebiliriz modemmi yüklemem gerek yada MIUI rom üzerindeyken tekrar IMEI mi yazmak gerek

Üst Alt