Yardım Miui 12.1.1 Versiyon Düşürme

aztec

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yasin
Cihazım
Mi 10T
Konular
1
Selamlar,
Cihazım 10T. İki gün önce 12.1.1 güncellemesi geldi ve yükledim. Sıkıntı yaşadığım için eski versiyona dönmek istiyorum. Eski versiyonu bilmiyorum ama adresinden 12.0.19 zipli versiyonu bulup indirdim(Ne kadar güvenilir olduğu hakkında hiçbir fikrim yok). İnternette yaptığım araştırmalarda gösterilen güncelleme sayfasında geliştirici modundayken bu versiyonu seçip yükleyebileceğim söylenmiş. Ama sanıyorum arayüz değişmiş olmalı ki bende öyle bir menü çıkmıyor. Bendeki ekranı ekliyorum. Bu versiyona nasıl dönebilirim yardımcı olabilir misiniz?
Teşekkürler.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-03-27-12-51-46-958_com.android.updater.jpg
    Screenshot_2021-03-27-12-51-46-958_com.android.updater.jpg
    136,3 KB · Görüntüleme: 2

aztec

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yasin
Cihazım
Mi 10T
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Orada gördüğün koca 12 sayısına altta bir yazı çıkıncaya kadar sürekli baş sonra o dediğin seçenek gelir ama ben olacağını sanmıyorum çünkü o yöntem sadece sana güncelleme geldiği halde indiremedigin zamanlar ise yarıyor , eski sürüme dönmem için twrp veya fastboot kullanman lazim
Evet, işe yaramadı :) Rom'u indirdiğim yerde ayrıca fastboot linki vardı. Onu indireyim bakalım. Ama nasıl yapacağım hiçbir fikrim yok henüz. Teşekkürler.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Orada gördüğün koca 12 sayısına altta bir yazı çıkıncaya kadar sürekli baş sonra o dediğin seçenek gelir ama ben olacağını sanmıyorum çünkü o yöntem sadece sana güncelleme geldiği halde indiremedigin zamanlar ise yarıyor , eski sürüme dönmem için twrp veya fastboot kullanman lazim
Bir şey soracağım. Fastboot yapınca tüm veriler siliniyormuş. E o zaman riske girmek yerine fabrika ayarlarına getirsen zaten Miui eski versiyonuna dönmez mi? Eski versiyona dönmek için boşuna bir uğraş olacak gibi geldi bana.

Üst Alt