Yardım MİUİ 12.1.1 sürüm yükleyince whatsapp resim göndermiyor

gevrekci

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
gevrekci
Cihazım
mi9t
Konular
1
Mİ9T Telefon modeline MİUİ 12.1.1 sürüm yükleyince whatsapp resim gönderme ve alma sırasında dosya mevcut değildir diyor ve kamera ile çekimlerde kamera hatası veriyor rica etsem çözüm önerisi olan var mıdır?wasntme~~

Moderatör tarafında düzenlendi:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
gevrekci, Forum sağ üst ara kısmı

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
436
Stoya, arama kısmının yerini göstermek yerine, çözümün olduğu konunun yerini gösterseniz daha mantıklı olmaz mıydı acaba? Böylece arkadaşımızın sorununu hızlıca çözüme kavuşturmuş olurduk.

Sayın gevrekci, Kamerayı normal açtığınızda hata veriyor mu, yoksa sadece wapp üzerinden mi hata alıyorsunuz. Wapp uygulama ayarlarında mobil ve wifi bağlantılarına izin verdiğinizi teyit edin. Uygulama ayarlarında tüm izinleri kontrol edin ve kabul edin. Uygulamayı sıfırlayıp yeniden yüklemeyi deneyin. Aşağıdaki konuda bir çözüm sunulmuş, aynı sorun değil ama yine de bir bakın.

gevrekci

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
gevrekci
Cihazım
mi9t
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
mustafaozkan1414 sadece WhatsApp üzerinde sorun var ayrıca sohbet geçmişinden yedekleme de yapılamıyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Stoya, arama kısmının yerini göstermek yerine, çözümün olduğu konunun yerini gösterseniz daha mantıklı olmaz mıydı acaba? Böylece arkadaşımızın sorununu hızlıca çözüme kavuşturmuş olurduk.

Sayın gevrekci, Kamerayı normal açtığınızda hata veriyor mu, yoksa sadece wapp üzerinden mi hata alıyorsunuz. Wapp uygulama ayarlarında mobil ve wifi bağlantılarına izin verdiğinizi teyit edin. Uygulama ayarlarında tüm izinleri kontrol edin ve kabul edin. Uygulamayı sıfırlayıp yeniden yüklemeyi deneyin. Aşağıdaki konuda bir çözüm sunulmuş, aynı sorun değil ama yine de bir bakın.

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
436
mustafaozkan1414 sadece WhatsApp üzerinde sorun var ayrıca sohbet geçmişinden yedekleme de yapılamıyor
Yukarıdaki bahsettiğim çözümleri uygulayıp tekrar dener misiniz rica etsem. Yada uyguladınız ve halen sorun devam mı ediyor? Depolama izni, kamera izni vs hepsi verilmiş halde mi?

gevrekci

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
gevrekci
Cihazım
mi9t
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yukarıdaki bahsettiğim çözümleri uygulayıp tekrar dener misiniz rica etsem. Yada uyguladınız ve halen sorun devam mı ediyor? Depolama izni, kamera izni vs hepsi verilmiş halde mi?
Evet hepsinin izni var ancak gelen foto yüklemiyor kamera da surekli hata veriyor
Herseyi yaptm sadece uygulama silip yukleme yapmadm yedekleme yapamadığım için içerisindeki sohbet grupları vs gider korkusuyla

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
436
Evet hepsinin izni var ancak gelen foto yüklemiyor kamera da surekli hata veriyor
Herseyi yaptm sadece uygulama silip yukleme yapmadm yedekleme yapamadığım için içerisindeki sohbet grupları vs gider korkusuyla
Swift Backup uygulamasını kullanarak uygulama tam yedeği alın, uygulamayı kaldırın, sonra uygulamayı kurun, başlatın, onay vs her şeyi yapın, kapatın, backup uygulaması üzerinden wapp uygulamasını seçerek sadece verileri geri yüklerseniz tüm yazışmalar geri gelir ve gruplardan da çıkmamış olursunuz.

jitterprosu

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
.
Cihazım
Oneplus 8 pro
Konular
60
Bit yol daha deneyelim
Ayarlar > telefon hakkındsa > yazılım güncelleme kısmı > sağ üstteki ün nokta > en son surumu tekrar indir ( buna benzr bir şey yazması lazım)
Eger yavaş indirirse indirmeyi iptal edip tekrar başlatın

Üst Alt