Çözüldü MIUI 12.0.4 güncellemesi

umuti1975

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ümit
Cihazım
Redmi note9 pro
Konular
5
Merhaba redmi Note 9 pro kullanıyorum.miui 11 yüklü telefonumda.Uzun zamandır MIUI 12.0.4 güncellemesi geldi fakat ben istemiyordum erteliyordum.Dün bu güncelleme telefonuma inmiş.Guncellemeler yüklemeye hazır telefonunuzu yeniden başlatmak için dokunun diye bir mesaj geldi.Su an telefon MIUI 11 de duruyor.Bu 12.0.4 yüklemesini iptal etmenin bir yolu varmı.İptal edersek ileride gelecek güncellemeler telefona tekrar gelirmi.12.0.4 ye baya sıkıntılar var ben 11 den memnundum.teşekkürler.

umuti1975

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ümit
Cihazım
Redmi note9 pro
Konular
5
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şu anda telefonda MIUI 11 yüklü duruyor baktim.Ama ben telefonu yeniden baslatirsam MIUI 12.0.4 yüklenecek.Ben bunun istemiyorum.

MANUPLE

Ctrl + L
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Netizen
Cihazım
Poco X3 Nfc
Meslek
Yazılım Uzmanı
Konular
39
1- Öncelikle Güncellemelerin otomatik olarak yüklenmesini iptal edin.
2- Yeni güncelleme sürümünü telefon içerisinde indirilen yerde bularak silin.(Tahminen Download klasöründe bulunur)

ve telefonu yeniden başlatın.
Eğer sorun yok ise ne ala, sorun çıkarsa tekrar Güncelleme kontrolü yapılan yerde yeniden yükleyin.

umuti1975

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ümit
Cihazım
Redmi note9 pro
Konular
5
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
guncellemeri kontrol ettiğimde böyle bir menü var.Telefonda şu anda MIUI 11 yüklü görünüyor.Ben şimdi telefonu yeniden baslatirsam MIUI 12 mi yüklenecek panik oldum.miui 12 yi istemiyorum.İptal etmek mümkün mü.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

1- Öncelikle Güncellemelerin otomatik olarak yüklenmesini iptal edin.
2- Yeni güncelleme sürümünü telefon içerisinde indirilen yerde bularak silin.(Tahminen Download klasöründe bulunur)

ve telefonu yeniden başlatın.
Eğer sorun yok ise ne ala, sorun çıkarsa tekrar Güncelleme kontrolü yapılan yerde yeniden yükleyin.
Dediklerinizi aynen yaptım.güncellemeyi telefona kaydetmiş sildim.otomatik güncellemeyi pasif yaptım.Sorun yok halloldu.yardımlarınız için çok teşekkür ediyorum.Tum yardım edenler sağolun.

Son düzenleme:
Üst Alt