Yardım MIUI 12.0.4.0 Güncelleme Almama Sorunu

Leroy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yunus
Cihazım
redmi Note 9
Konular
5
Cihaz Bilgilerim
Redmi note 9(merlin) kilit durumu açık telefon kaçak olarak gelmiş imei sorunu var(imei şuanda atılı)

Cihaz telefoncudan dün geldi fakat 12.5._ olan sürümden elime 12.0.4.0 olarak geldi güncelleme çalıştığımda ise Ağa Bağlanılamadı veya Sunucuya bağlanılamadı hatası veriyor Güncelleme paketindede aynı hatayı veriyor telefonda redmi recovery 3.0 bulunmakta TWRP bulunmamakta bu versionu nasıl yükseltebilirim?
Güncelleme isteme sebebim cihaz şuanda android 10 da 11 geçirmek istiyorum şuanda 10 da kalması dahamı iyi olur 11 geçirmekmi daha iyi olur

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
423
İmei atıldığı için güncellemeler kapatılmıştır. Tavsiyem 10 da kalın, hem batarya hem performans açısından daha iyi olduğu söylenmekte.
Redmi Note 9merlin MediaTek Helio G85Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez. (İstisna durumlarda sıfırlamada silinebilir.)
Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, sıfırlama ile silinmez.
Direnç değişimi ile çift SIM mümkündür. Sıfırlama ve güncelleme ile silinmez.

Leroy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yunus
Cihazım
redmi Note 9
Konular
5
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İmei atıldığı için güncellemeler kapatılmıştır. Tavsiyem 10 da kalın, hem batarya hem performans açısından daha iyi olduğu söylenmekte.
Redmi Note 9merlinMediaTek Helio G85Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez. (İstisna durumlarda sıfırlamada silinebilir.)
Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, sıfırlama ile silinmez.
Direnç değişimi ile çift SIM mümkündür. Sıfırlama ve güncelleme ile silinmez.
Android 10 kullanmam hangi uygulamaları kısıtlar yani hangi uygulamaları kullanamam

Ek bir soru kusura bakmayın telefoncu veri çalma yapabilirmi veya uzun süreli bir virüs yükleyip verilerimi alabilirmi olabiliyorsa bunu nasıl önlerim(telefoncuya güvenemedim)

Üst Alt