Soru Miui 12.0.1R güncelleme den sonra Hareketle Kontrol sorunu.

Thadeus

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Deniz
Cihazım
RedmiNote 9 Pro
Konular
1
Miui 12.0.3 Q ile nova launcher ı kullanıyordum. fakat 12.0.1 R güncellemesinden sonra hareket (gesture) kontroller çalışmamaya başladı. Poco Launcher ı da denedim o da aynı.
Telefonu Fabrika ayarlarına sıfırladım. yine aynı sorun.

Nova yada Poco launcher çalışırken ayarlardan hareket (gesture) kontrolu açtıktan sonra menüden geri ana ekrana çıkmıyor telefon. orda kalıyor.

buna benzer bi sorunla karşılaşan oldu mu acaba?

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
Son 3 sürüm xiaomi.eu romlarında Mi9 ile aynı sorunu yaşadım hocam. Genellikle sanal tuşları kullandığım için benim için pek önemli bir sorun değildi. Şu an oneos kullanıyorum ve problem yok.

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Miui 12.0.3 Q ile nova launcher ı kullanıyordum. fakat 12.0.1 R güncellemesinden sonra hareket (gesture) kontroller çalışmamaya başladı. Poco Launcher ı da denedim o da aynı.
Telefonu Fabrika ayarlarına sıfırladım. yine aynı sorun.

Nova yada Poco launcher çalışırken ayarlardan hareket (gesture) kontrolu açtıktan sonra menüden geri ana ekrana çıkmıyor telefon. orda kalıyor.

buna benzer bi sorunla karşılaşan oldu mu acaba?
Hocam bununla alakalı pek dönüş olacağını sanmıyorum. Gesture vs hiç anlamam ama şunu belirtmek isterim.
Verilen MIUI güncellemesinde sorun var demektir her iki launcherde aynı sorunu yapıyorsa.
Fix gelir mi kısa sürede bilemem ama geri bildirim yapın derim sonraki ota ve updatede belki düzeltilir

Üst Alt