Rom MIUI 12.0.1 den daha iyi bir rom varmı oyun icin

Emre1212

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Note 6 pro
Konular
4
İyi günler bu romda dokunmatik sorunu vs var global olanında acaba oyun için en iyi rom nedir birde onerdiginiz rom bu kullandığım sürümden iyimidir

miço40

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet Miraç
Cihazım
Note 6 pro
Konular
6
İyi günler bu romda dokunmatik sorunu vs var global olanında acaba oyun için en iyi rom nedir birde onerdiginiz rom bu kullandığım sürümden iyimidir
Rog eol strix kernel her anlamda iyiydir, dokunmatik sorunu ise problem ekrandır yazılımsal olarak bir sıkıntı olacağını zannetmiyorum

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
Hangi romu kullandığınız oyun açısından çok fark etmez. Açtığım strix kernel konusundan strix kerneli indirip kurun oyun performansınız ciddi ölçüde artacaktır fakat piliniz aynı oranda azalabilir.
Beğendiğim performansı güzel romlar:
MIUI 10da 10.3.6.0
MIUI 11de 11.0.4.0
MIUI 12.5da Rog EOL MIUI 12.5(Uzun süredir kullanmaktayım yeni telefon almış gibi hissettim android 10 ve çok akıcı)
AOSPde Pixel Experience Android 11 talhacker hocam açmıştı konusunu. Çok beğendiğim akıcı pürüzsüz a11 aosp romdur. Aosp kullanacak olsam düşünmem kurarım.
Hala rom arayanlar için uzun uzun yazdım bundan başka romlar denenebilir fakat sorunlu çıkabilir en stabil bulduğum romlar bunlar.

Son düzenleme:

Emre1212

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Note 6 pro
Konular
4
Peki ekran sorunu donanımsal mıdır bir anda gidiyor ekranı kapatıp açınca duzeliyor

Üst Alt