Haber MIUI 11'i Alacak Olan Xiaomi Cihazları Belli Oldu

Xiaomi'nin Q tabanlı MIUI 11 güncellemesini alacak olan cihazlar belli oldu. Sizler için Android Q tabanlı MIUI 11güncellemesini alacak olan Xiaomi modellerini sıraladık.

MIUI 11 Güncellemesini Alacak Olan Telefonlar
Xiaomi, Android Q tabanlı MIUI 11 güncellemesini alacak olan cihazları ve güncellemenin çıkış tarihini açıkladı. MIUI 11 güncellemesi Ocak 2019’dan bu yana geliştirme aşamasında olup, büyük bir revizyon beklemektedir. Dünya çapındaki milyonlarca Xiaomi kullanıcısı MIUI 11'in yeniliklerini merak etmekte. Xiaomi şimdilik MIUI 11'in neler sunduğuna dair bir açıklamada bulunmadı.

Android Q tabanlı MIUI 11 güncellemesini alacak olan cihazlar şu şekilde:

• Xiaomi Mi 9 / Mi 9 SE
  • Redmi K20 Pro
  • Xiaomi Mi 8 / Mi 8 Screen Fingerprint Edition / Mi 8 Explorer Edition
  • Mi Mix 2S
  • Mi Mix 3
  • Redmi K20
  • Redmi Note 7 / Note 7 Pro (Q1 2020)
Android Q beta programı şu anda Xiaomi Mi Mix 3 ve Mi 9 için mevcut, yeni çıkan Redmi K20 Pro da kısa bir süre içerisinde bu beta programına dahil edilecek.

MIUI 11 Güncellemesi Ne Zaman Çıkacak?
Xiaomi kullanıcılarının merakla beklediği MIUI 11 güncellemesi 2020 yılında çıkacak. Güncellemenin öncelikle Çin'de bulunan cihazlara yönelik çıkacağı, daha sonra da global sürümün çıkacağı konuşulmakta.

Kaynak:

ertndrsn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Cihazım
Poco X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
76
Her sürüm yeni özellik ve optimizasyon içerir, android 6 ile gelen doze modu pili daha verimli kullanmak için sisteme optimize edildi, her sürümde güncellenerek daha verimli hale geldi. Pili tüketen os değil, ekran. 2900 Mah pili olan Amoled Samsung da 14 saat ekran süresi alıyorken, 3350Mah pili olan mi 8 lite da 13 saat ekran süresi alıyorum. Ekran pil tüketimini aşırı derecede etkiliyor.
13 saat nasıl alıyorsunuz hocam? Helal olsun. Rekorum 11 saat.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

her güncelleme olayında neden beklentiler oluyor anlamıyorum :) mi6 mesela 7 ile çıkmış 8 ve 9 u yani iki sürümü almış. zaten hemen hemen hepsi böyle değil mi? 2 sürüm veriliyor 3. verilirse büyük sürpriz oluyor.

Mi6'da Miui 10 da var hocam, yanlış mıyım?

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
13 saat nasıl alıyorsunuz hocam? Helal olsun. Rekorum 11 saat.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Mi6'da Miui 10 da var hocam, yanlış mıyım?

doğru. android 9 tabanlı oda . 2 android sürümü almış şuan 3. almasıda zor, yani miui 11 'i

Son düzenleme:

shuj

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kuzey
Cihazım
Xiaomi Mi6
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
26
her güncelleme olayında neden beklentiler oluyor anlamıyorum :) mi6 mesela 7 ile çıkmış 8 ve 9 u yani iki sürümü almış. zaten hemen hemen hepsi böyle değil mi? 2 sürüm veriliyor 3. verilirse büyük sürpriz oluyor.

Donanımı kaldırabilecek Ken neden 4. Almasın

Trissandom

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Pocophone F1
Konular
61