Yardım Miui 11'e nasıl geri dönerim?

adb4735

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Redmi Note 9 pr
Konular
3
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Miui global 12.5.4
Telefon Modeli
Xiaomi redmi note 9 pro
Bootloader Kilidi
Açık
Daha önce de konu açmıştım. Ultra pil tasarrufunu görmemek için ama tek çözüm miui 11'e geri dönmek galiba.

Bootloader kilidini falan açtım bana 1 hafta bekle dedi bekledim şu an her şey açık. Tam olarak nasıl geri döneceğim daha önceden açılmış bir konu var mı bununla ilgili ?

Ve eğer 11'de de ultra pil tasarrufu varsa boşuna geri dönmeyim ?

Bana yukarıdan bildirim panelinden ultra pil tasarrufunu gizle demeyin, gizledigim yerden yine ekleyebiliyorum ben ona giden bütün yolları kapatmak istiyorum.

viper17

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Xiaomi Mi4c
Konular
0
ultra pil tasarrufu ile alıp veremediğiniz nedir :)

Oyla:

adb4735

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Redmi Note 9 pr
Konular
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ultra pil tasarrufu ile alıp veremediğiniz nedir :)
Telefonumda kullandığım programlar var, mecburiyetten kullandığım. Ultra pil tasarrufunu açınca bu programlar duruyor. Ben durmasını istemiyorum.

Otomatik başlatma falan açın demeyin her şeyi denedim tek çözüm ultra pil tasarrufunun telefondan kaldırılması.

Oyla:

Yusufblr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Begonia
Meslek
Öğrenci
Konular
47
Diyelim ki bildirim çubuğundan gizlediniz. Gizledikten sonra bilinçsizce geri mi ekliyorsunuz? Yani orayı tam anlamadım. Görmek istemiyorsanız gizlersiniz ve bir daha görmezsiniz. Çok basit bir gizleme işlemini yapmamak için o kadar saatinizi vereceksiniz yedekleme ve geri yükleme için... Ayrıca nasıl yapıldığını bilmediğiniz için fazla riskli bir işlem. Hadi diyelim yaptınız MIUI 11'i beğenmemeniz muhtemel... Uzun süre 12.5 kullandıysanız alışmak zor olur. Bayağı farklı çünkü. Bana kalırsa gizleyin, ve oraya girmemek için iradenizi kullanın :) Sizin için ultra pil tasarrufu debloat edilir mi onu araştıracağım.

Oyla:

viper17

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Xiaomi Mi4c
Konular
0
Telefonumda kullandığım programlar var, mecburiyetten kullandığım. Ultra pil tasarrufunu açınca bu programlar duruyor. Ben durmasını istemiyorum.

Otomatik başlatma falan açın demeyin her şeyi denedim tek çözüm ultra pil tasarrufunun telefondan kaldırılması.
Ultra pil tasarrufunu açmak yerine normal güç tasarrufunu kullanın

Oyla:

adb4735

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Redmi Note 9 pr
Konular
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Diyelim ki bildirim çubuğundan gizlediniz. Gizledikten sonra bilinçsizce geri mi ekliyorsunuz? Yani orayı tam anlamadım. Görmek istemiyorsanız gizlersiniz ve bir daha görmezsiniz. Çok basit bir gizleme işlemini yapmamak için o kadar saatinizi vereceksiniz yedekleme ve geri yükleme için... Ayrıca nasıl yapıldığını bilmediğiniz için fazla riskli bir işlem. Hadi diyelim yaptınız MIUI 11'i beğenmemeniz muhtemel... Uzun süre 12.5 kullandıysanız alışmak zor olur. Bayağı farklı çünkü. Bana kalırsa gizleyin, ve oraya girmemek için iradenizi kullanın :) Sizin için ultra pil tasarrufu debloat edilir mi onu araştıracağım.
Amaç zaten irademi bile devre dışı bırakmak. O irade olmadığı için komple yok etmek istiyorum. Size şöyle anlatayım; yemek yemediniz açlıktan ölüyorsunuz. Ama ultra pil tasarrufunu açarsanız önünüze dunyanin en güzel yemekleri gelecek. Açarsınız dimi ? Heh işte benim durumumda bu. Açlığa alışmak istiyorum "mecbur kalarak".

Miui 11 kullandım diye hatırlıyorum bu telefonu ilk aldığımda 11 vardı galiba 2021 Şubat'ta almıştım. Zaten önemli değil benim için alışırım. Eğer 11'e geri dönemezsem telefonu satıcam.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ultra pil tasarrufunu açmak yerine normal güç tasarrufunu kullanın
Mesele o değil konuda yazdığım cevapları okuyun lütfen.

Oyla:

viper17

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Xiaomi Mi4c
Konular
0
Amaç zaten irademi bile devre dışı bırakmak. O irade olmadığı için komple yok etmek istiyorum. Size şöyle anlatayım; yemek yemediniz açlıktan ölüyorsunuz. Ama ultra pil tasarrufunu açarsanız önünüze dunyanin en güzel yemekleri gelecek. Açarsınız dimi ? Heh işte benim durumumda bu. Açlığa alışmak istiyorum "mecbur kalarak".

Miui 11 kullandım diye hatırlıyorum bu telefonu ilk aldığımda 11 vardı galiba 2021 Şubat'ta almıştım. Zaten önemli değil benim için alışırım. Eğer 11'e geri dönemezsem telefonu satıcam.
global ve eea romlarının miui 11 sürümünde ultra güç tasarrufu yok diye hatırlıyorum.

buradan indirip mi flash ile yüklemeniz yeterli

Oyla:

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
423
MIUI arayüzünde ultra pil tasarrufu var, Aosp romlarda yok. Cihazınızın konusuna bakmanızı öneririm.

Oyla:

Yusufblr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Begonia
Meslek
Öğrenci
Konular
47

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Mesele o değil konuda yazdığım cevapları okuyun lütfen.
Bayağı ilginçmiş. MIUI 11'de ultra pil tasarrufu yok.
Kilit açık mı bilmiyorum, açık değilse;
İlk önce bootloader kilidini açacaksınız. Bütün işlemler için bilgisayar gerekiyor.
İlk işlem :
Bu siteden Fastboot yazan yere tıklayın, MIUI 11.0.3 ENDONEZYA sürümünü indirin.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

İkinci işlem :
Son işlem :
Sadece bunlara bakarak değil, YouTube'dan da videolar izleyerek adım adım yapın. Herhangi olumsuz bir durumda yalnız kalmamak için örneğin telegramdan bir gruba katılıp oradan destek alabilirsiniz (online olduğu için öneriyorum).
İşlemler olması gerektiği gibi ilerlemiyorsa "bir şey olmaz ben devam edeyim" demeyin. Sorunu araştırın. (Örn: mi flaşta herhangi bir hata)
Son olarak rom atılırken asla kabloyu çekmeyin, çekerseniz cihaz brick olur ve açılmaz. Kablonuz'da da temassızlık sorunu olmasın. Mi flaşta clean all seçeceksiniz sakın unutmayın bu da önemli.

Son düzenleme:
Oyla:
Üst Alt