Soru Miui 11

impossible42

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Cnc Operatörü
Konular
13
Bugün miui 11 tanıtıldı fakat listede note 6 pro yok

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Oyla:

coolmaster38

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ayhan
Cihazım
MI MAX 2
Meslek
MÜHENDİS
Konular
2
Oyla:

Serq

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serkan
Cihazım
Xiaomi mi8
Konular
0
Linkin ilk konusu MIUI 11

MIUI 11 - Mi 8 - Xiaomi.eu MIUI 11 v9.9.27 Beta Rom İndirme Bağlantısı

Global karalı e.u rom diye bir rom yok maalesef. Ya global kararlı olacak, yada e.u rom olacak.

Bu her iki romda linkte mevcut hocam okuyun lütfen...

Xiaomi Mi8

Tamam ben bu konuya baktım , benim sormak istediğim otadan benim rus romuna güncelleme gelirmi ? Eğer gelecekse hiç ellemeyip bekleyeceğim , gelmezse tele format atmayı göz alırım ancak, yoksa teli sıfırlamak işime gelmiyor

Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Tamam ben bu konuya baktım , benim sormak istediğim otadan benim rus romuna güncelleme gelirmi ? Eğer gelecekse hiç ellemeyip bekleyeceğim , gelmezse tele format atmayı göz alırım ancak, yoksa teli sıfırlamak işime gelmiyor

7-8 aydır güncelleme almayan bir telefon ne olacak da birden güncelleme alacak ?

Size tavsiyem verdiğim linkleri inceleyip global rom yükleyip rus romundan kurtulmanız yönünde olur..

Herhangi bir problem yaşamıyorsanız eğer bu şekilde kullanın bir zararı olmaz...

Oyla:

mamimusti

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
Hesap Uzmanı
Konular
5
Hocam Rus romlarına güncelleme çok geç gelir. Global Stabil kurmanızı tavsiye ederim. Ayrıca Telefonunuzda neden Rus romu yüklü gelmiş onu da anlamadım. Fastboot rom kurabilirsiniz.

Oyla:

Serq

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serkan
Cihazım
Xiaomi mi8
Konular
0
7-8 aydır güncelleme almayan bir telefon ne olacak da birden güncelleme alacak ?

Size tavsiyem verdiğim linkleri inceleyip global rom yükleyip rus romundan kurtulmanız yönünde olur..

Herhangi bir problem yaşamıyorsanız eğer bu şekilde kullanın bir zararı olmaz...

Şuanda çok bir problemim yok , miui11 gelirse bu roma hiç kurcalamayacağım ,çünkü teli kilitlersem büyük sorun benim için ve daha önce hiç flash fastboot vs yapmadım açıkçası beceremezsem diye korkuyorum sıfırlamak falan sorun olacak maalesef, 11 geç gelse bile beklemeye razıyım
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam Rus romlarına güncelleme çok geç gelir. Global Stabil kurmanızı tavsiye ederim. Ayrıca Telefonunuzda neden Rus romu yüklü gelmiş onu da anlamadım. Fastboot rom kurabilirsiniz.

Valla bende anlamış değilim migros sağolsun ilk ay sattığı cihazların çoğu rus romluydu malesef, dediğim gibi 11 gelirse bu roma geç bile olsa bekleyeceğim ,normal romlara gelince baktım gelmedi birkaç ay kadar o zaman mecbur yaparım stabili , teli sıfırlamak işime gelmiyor birde beceremezsem vay halime

Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Şuanda çok bir problemim yok , miui11 gelirse bu roma hiç kurcalamayacağım ,çünkü teli kilitlersem büyük sorun benim için ve daha önce hiç flash fastboot vs yapmadım açıkçası beceremezsem diye korkuyorum sıfırlamak falan sorun olacak maalesef, 11 geç gelse bile beklemeye razıyım
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Valla bende anlamış değilim migros sağolsun ilk ay sattığı cihazların çoğu rus romluydu malesef, dediğim gibi 11 gelirse bu roma geç bile olsa bekleyeceğim ,normal romlara gelince baktım gelmedi birkaç ay kadar o zaman mecbur yaparım stabili , teli sıfırlamak işime gelmiyor birde beceremezsem vay halime

Linkteki programı kullanarak çok rahat bu işlemi yapabilirsin..

Rehber - XiaomiTool v2 ile Tüm Xiaomi Cihazlara Zahmetsiz Bootloader Unlock, TWRP, EU Rom, Global Rom ve Magisk Root Yükleme Resimli Anlatım

Kullanım videosu..

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Oyla:

Serq

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serkan
Cihazım
Xiaomi mi8
Konular
0
Oyla:

kitaarist

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ptntlhckr
Cihazım
Note 8 pro
Konular
18
Beklenildiği gibi resmi olarak açıklamaya göre 13 29 kasım arası note 6 proya da miui 11 gelecek

Oyla:
Üst Alt