Soru MIUI 11

HüseyinAvcı

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Mi Mix 3
Meslek
Eczane Teknikeri
Konular
32
Merhaba arkadaşlar ne zamandır bekliyorum ama bu güne kadar herhangi bir sızıntı dahi olmadı miui 11 hakkında. Dün yeni ürün tanıtımı vardı. Belki tanıtırlar dedim ama yine yok. Geçen senelerde miui 10 betası bu aylar da mı verilmişti acaba ? Neden bu kadar gecikiyorlar acaba ? Bir fikri olan var mı. Sorunsuz olsun diye bi kaç ay daha mı kök sistem üzerinde çalışıyorlar acaba. Bu konu hakkında görüşlerinizi bekliyorum.

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Merhaba arkadaşlar ne zamandır bekliyorum ama bu güne kadar herhangi bir sızıntı dahi olmadı miui 11 hakkında. Dün yeni ürün tanıtımı vardı. Belki tanıtırlar dedim ama yine yok. Geçen senelerde miui 10 betası bu aylar da mı verilmişti acaba ? Neden bu kadar gecikiyorlar acaba ? Bir fikri olan var mı. Sorunsuz olsun diye bi kaç ay daha mı kök sistem üzerinde çalışıyorlar acaba. Bu konu hakkında görüşlerinizi bekliyorum.
MIUI 10 henüz tam oturmamışken, MIUI 11 bilemiyorum hocam.. Açıkcası hiç de merak etmiyorum

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
İmkanım olsa ben 9'a dönerim...

Şimdiden, miui 11 güncellemesi geldi, telefon pert oldu feryatlarını duyar gibiyim. :D :D
Orası muhakkak hocam
Valla şu temaları yeni arayüzü MIUI 7'ye uyarlama imkanım olsa hiç beklemem direk MIUI 7 kurarım..

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
buda planlı eskitmenin yazılımsal boyutu heralde :D hatta en büyük pay bu bence :) donanıma ince ayar çekmeleri daha zor olur çünkü 1-2 senede yavaşlatmak felan..

HüseyinAvcı

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Mi Mix 3
Meslek
Eczane Teknikeri
Konular
32
Bence yeni sistem daha stabil olacak. Miui 10 üzerine kurulacağını düşünüyorum ve önemli özellikleri getireceklerini düşünüyorum

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular