MIUI 11 MIUI11 Xiaomi.Eu Beta/Stabil Rom 20.3.26/ 11.0.13.0

KaizenTR

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
.
Meslek
.
Konular
37
WiFi gelişmiş ayarlarında "WLAN hız modu"nun kapalı olduğundan emin olun.
KRonos bunu kapattığınızda wifi aç_ kapa hızı hızlanır mı yoksa başka ne sorun olabilir. Bazen wifi ve mobil data kapalı iken gerektiğinde wifi açıyorum bir türlü bağlanmıyor deli ediyor. Reuter ın da yanındayım hemde

HollyHood

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Taner
Cihazım
Mi 6
Meslek
Muhasebeci
Konular
9
MIUI 11 de tekil düğme bulamadım.
Sizin gözünüze çarptı mı ?

Jude2World

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Kağan
Cihazım
Xiaomi Mi9T
Konular
7
Merhaba, Mi9T cihazında .eu romlarda sürekli aynı sorunu yaşıyorum "İndirilirken hata oluştu! MD5 Sum eşleşmiyor" hatası alıyorum. Önceki güncellemelerde sürekli deneyince bir zaman sonra indiriyordu fakat bu hafta indiremedim. Nasıl çözebilirim ben bu sorunu bilgisi olan var mı ?

MutluDemir

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mutlu
Cihazım
Redmi Note 9s
Meslek
Mali Müşavir
Konular
4
Merhaba, Mi9T cihazında .eu romlarda sürekli aynı sorunu yaşıyorum "İndirilirken hata oluştu! MD5 Sum eşleşmiyor" hatası alıyorum. Önceki güncellemelerde sürekli deneyince bir zaman sonra indiriyordu fakat bu hafta indiremedim. Nasıl çözebilirim ben bu sorunu bilgisi olan var mı ?
Merhaba dostum.Bende gerek eu olsun gerek mi room olsun yaşadım bu sorunu. Çözümü pc den indirip telefonun içine atarak güncellemeyi yap.

Kdiraydn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Kadir
Cihazım
Mi Mix 3
Konular
0
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Merhabalar. 9.10.17sürümünü yüklemek için twrp'yi açtım. wipe > dalvik, cache, system yaptım. sonra instal kısmına gelince .zip dosyasını bulamadım. dosya isimleri bu şekilde değişmiş. yükleme yapamıyorum. pc üzerinden dosya gönderimi de yapılmıyor. nasıl çözebilirim?

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Merhabalar. 9.10.17sürümünü yüklemek için twrp'yi açtım. wipe > dalvik, cache, system yaptım. sonra instal kısmına gelince .zip dosyasını bulamadım. dosya isimleri bu şekilde değişmiş. yükleme yapamıyorum. pc üzerinden dosya gönderimi de yapılmıyor. nasıl çözebilirim?
Şifrelenmiş hocam, format data yapın, mount kısmından mtp yapıp pcden tekrar romu cihaza atın ve kurulumu yapın

Kdiraydn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Kadir
Cihazım
Mi Mix 3
Konular
0
Şifrelenmiş hocam, format data yapın, mount kısmından mtp yapıp pcden tekrar romu cihaza atın ve kurulumu yapın
Cevabınız için teşekkür ederim. Format data yaparsam tüm bilgilerim silinecek. Yedek almamıştım. Kurtarmanın başka bir yolu yok sanırım değil mi?

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Cevabınız için teşekkür ederim. Format data yaparsam tüm bilgilerim silinecek. Yedek almamıştım. Kurtarmanın başka bir yolu yok sanırım değil mi?
Romu sdcarda yada otg belleğe atıp yüklemeyi yapmayı deneyebilirsiniz, öylede olmazsa format data şart

Son düzenleme:

UmutRK

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi5s
Konular
4
İyi günler,
Mevcut şartlarda Beta'ya mı geçmeli Stabil'e mi ?
Ayrıca bazı arkadaşlar stabil için Whatsapp bildirim sorunu gibi şeylerden bahsetmiş herkeste aynı sorun var mı ? Daha kapsamlı bir soru stabil kullananlar temelde hangi sorunları yaşıyor ? Son olarak stabil otomatik güncelleme alıyor mu ? Alıp-almıyorsa bile ne kadar sürede güncelleme geliyor ?
Cevaplarınız ve yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
Edit: MI 6 için sorulmuştur.

Üst Alt