Soru Miui 11 karanlik moda zorla

LoqqaL

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Samsung S21+
Meslek
Android Developer
Konular
23
Karanlik mod seceneginin icinde karanlik moda zorla var harika otesi birsey bayildim ama whatsappta islemiyor internettede anroid q icin bu mod whatsapi karanlik yapiyor diyorlar bende calismiyor mu yoksa wpye mi islemiyor bilgisi olan varmi

OyunClash

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Oyun Clash
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
15
Hocam daha tüm uygulamalara karanlık mod yapmamışlardır. Yaptılarsa bile sadece Android 10 için yapmış olabilirler.

Oyla:

Frohell

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nijat Hamid
Cihazım
Xiaomi Mi 10
Konular
45
Çok da stabil olmayan bir özellik. MİUİ 11 ile sistem genelinde karanlık mod gelmedi yine. Mesela zil sesleri seçtiğin zaman ekran beyaz çıkıyor. Karanlık moda zorla seçeneyini açtığında zil sesi seçme ekranı çok kötü duruyor. Anlıyorsun ki, karanlık mod için adaptasyon yapmamışlar. Facebook Messenger gibi uyğulamaları kullanılamaz hale getiriyor. Bir el atmaları gerek.

Oyla:

LoqqaL

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Samsung S21+
Meslek
Android Developer
Konular
23
Çok da stabil olmayan bir özellik. MİUİ 11 ile sistem genelinde karanlık mod gelmedi yine. Mesela zil sesleri seçtiğin zaman ekran beyaz çıkıyor. Karanlık moda zorla seçeneyini açtığında zil sesi seçme ekranı çok kötü duruyor. Anlıyorsun ki, karanlık mod için adaptasyon yapmamışlar. Facebook Messenger gibi uyğulamaları kullanılamaz hale getiriyor. Bir el atmaları gerek.
Suan kullandigim cogu uygulama guzel oldu ozellikle mackolik sahadan felan cok guzel duuruyor ama dedigim gibi mesela telegramin koyu modu olmasina ragmen onada zorla koyu mod uygulayip renkleri ters cevirmis milletin yazdigi beyaz renk oldugundan okunmuyor telegram girerken kapatiyorum modu allahtan bildirim yerinde kolayca kapatip acma var :D

Oyla:

yekazazli

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
e K
Cihazım
Mi 6
Konular
7
Suan kullandigim cogu uygulama guzel oldu ozellikle mackolik sahadan felan cok guzel duuruyor ama dedigim gibi mesela telegramin koyu modu olmasina ragmen onada zorla koyu mod uygulayip renkleri ters cevirmis milletin yazdigi beyaz renk oldugundan okunmuyor telegram girerken kapatiyorum modu allahtan bildirim yerinde kolayca kapatip acma var :D

Bende MIUI 11 MIUI TR 'ye geçmeyi düşünüyorum. Onun hakkında bir bilginiz var mı?

Oyla:

LoqqaL

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Samsung S21+
Meslek
Android Developer
Konular
23
Ben begendim cok guzel olmus menu secenegi hele cok iyi ana ekranim tertemiz :D ortam ekrani zaten cok guzel bi iconlara alisamadim onceden tema kullandigim icin
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam daha tüm uygulamalara karanlık mod yapmamışlardır. Yaptılarsa bile sadece Android 10 için yapmış olabilirler.
Miui 11 yukleyince zaten q ya geciliyor internette whatsapp dark moda geciyor diye yazmis herkes bu ozelligi aviaçıncanca ama sanirim miuilarda olmuyor
Bende MIUI 11 MIUI TR 'ye geçmeyi düşünüyorum. Onun hakkında bir bilginiz var mı?
Ben eu betadayim tryi bilmiyorum malesef

Oyla:

okanerdogn09

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Okan
Cihazım
Redmi note 7
Konular
2
Ben begendim cok guzel olmus menu secenegi hele cok iyi ana ekranim tertemiz :D ortam ekrani zaten cok guzel bi iconlara alisamadim onceden tema kullandigim icin
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Miui 11 yukleyince zaten q ya geciliyor internette whatsapp dark moda geciyor diye yazmis herkes bu ozelligi aviaçıncanca ama sanirim miuilarda olmuyor

Ben eu betadayim tryi bilmiyorum malesef
Aga bende niye yok bu karanlık mod zorla seceneğı sürm 12.5.3

Oyla:
Üst Alt