MIUI 11 MIUI 11 Güncellemesi

JacopNR

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Adroid
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
4
Arkadaşlar çok kısa bişey sormak istiyorum. Note 7 telefonmda MIUI 11 güncellemsi yaptım fakat telefon beklemede normalde in çok daha fazla şarj tüketiyor. 4 g yi açınca da şarj çok hızlı gidiyor. Bu durum herkeste aynı mı? Yoksa bende mi bi problemdi var. Bu sorunu nasıl çözebilirim yardımcı olur musunuz?

Bekirsamikahya

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Bekir Sami
Cihazım
Mi13TPro 12/512
Meslek
Memur
Konular
8
Ayarlar ile alakalı bende de öyleydi düzeldi çok şükür

Bekirsamikahya

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Bekir Sami
Cihazım
Mi13TPro 12/512
Meslek
Memur
Konular
8
Sorunu nasıl çözdüğünüzü de yazarsanız insanlara yardımcı olabilirsiniz. :)
Telefonun tüm uygulama ayarları dahil pil optimizasyon ayarlarını düzenledim 10 dakikami aldı fakat şu an gayet stabil çalışıyor

JacopNR

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Adroid
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
4
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam nasıl yaptığını tarifiyle beraber anlatabilir misin?

Lütfü Polatlı

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Lütfü Polatl
Cihazım
Xiaomi Resmi 8a
Konular
0
Sorunu nasıl çözdüğünüzü de yazarsanız insanlara yardımcı olabilirsiniz. :)
Aynı sorun bendede var şarjı 2-3 gün gidiyodu. Şimdi 1 gün zor görüyo. Garantiye verdim bişey değişmedi.

Bekirsamikahya

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Bekir Sami
Cihazım
Mi13TPro 12/512
Meslek
Memur
Konular
8
Arkadaşlar bu tarifle olacak iş değil. Karistira karıştıra öğrendim bahsettiğim yerlerde ki ayarları şarjı daha az tüketecek hale getirdim ve oldu. Konyadaysaniz telefonu verin yapayım. Yani tarif edilecek tek bi islem değil tüm uygulama ayarlarını pil optimizasyon sayfasından değiştiriyorsunuz arka planda çalışanlar 1 dakikada temizlensin diyorsunuz tertemiz oluyor şu an sabah 7 de şarjdan çıkan telefonum akşam eve geldiğimde aktif kullanmama rağmen %55 lerde kalıyor

JacopNR

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Adroid
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
4
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arkadaşlar bu tarifle olacak iş değil. Karistira karıştıra öğrendim bahsettiğim yerlerde ki ayarları şarjı daha az tüketecek hale getirdim ve oldu. Konyadaysaniz telefonu verin yapayım. Yani tarif edilecek tek bi islem değil tüm uygulama ayarlarını pil optimizasyon sayfasından değiştiriyorsunuz arka planda çalışanlar 1 dakikada temizlensin diyorsunuz tertemiz oluyor şu an sabah 7 de şarjdan çıkan telefonum akşam eve geldiğimde aktif kullanmama rağmen %55 lerde kalıyor
Bende konyadayım kardeş Telefon numaranı yaz istersen whtsapptan yazim. Arka plan uygulamalarını pil optimizasyonu mu yapıcaz. O dediğin 1 dakika da temizlensin ayarı tam olarak nerede oluyor

Üst Alt