MIUI 11 Mıuı 11 Güncelleme Geç İndirme Sorunu

ugurcansayan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Uğurcan
Cihazım
Mi 5s
Konular
1
İndirdiğim dosyayı ayarlar/sistem güncellemeye nasıl göstericeğim peki? recovery dışında dosya yüklemek için xiaomi cihazlarda bi yol var mı?

Eğer bu seçenek görünmüyorsa aynı ekrandaki MIUI simgesine arka arkaya birkaç kez dokunun

Ayzsrff

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayz
Cihazım
mi9t
Konular
8

Eğer bu seçenek görünmüyorsa aynı ekrandaki MIUI simgesine arka arkaya birkaç kez dokunun
şimdi o sağ üstte ki üç nokta açıldı hocam,
sanırım dosyayı indirip "güncelleme paketini seç'ten göstericem

ugurcansayan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Uğurcan
Cihazım
Mi 5s
Konular
1
şimdi o sağ üstte ki üç nokta açıldı hocam,
sanırım dosyayı indirip "güncelleme paketini seç'ten göstericem

Aynen o şekilde olacak. Eğer telefonunuz/bağlantınız o dosyayı yine indiremiyorsa başka bir bilgisayar/telefona indirip ShareMe (eski Mi Drop) veya kopyala-yapıştır ile kendi cihazınıza gönderip kurabilirsiniz

Ayzsrff

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayz
Cihazım
mi9t
Konular
8
Aynen o şekilde olacak. Eğer telefonunuz/bağlantınız o dosyayı yine indiremiyorsa başka bir bilgisayar/telefona indirip ShareMe (eski Mi Drop) veya kopyala-yapıştır ile kendi cihazınıza gönderip kurabilirsiniz
Eywallah hocam çok yardımcı oldun pc den inmesini bekliyorum kopyala yapıştır yapıcam bide son bi sorum olacak indirme linkinde parantez içinde Mıuı 10 yazıyor yani Mıuı 10'unun bir ara güncellemesi mi bu yoksa Mıuı 11 mi pek çözemedim doğrusunu istersen

ugurcansayan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Uğurcan
Cihazım
Mi 5s
Konular
1
Eywallah hocam çok yardımcı oldun pc den inmesini bekliyorum kopyala yapıştır yapıcam bide son bi sorum olacak indirme linkinde parantez içinde Mıuı 10 yazıyor yani Mıuı 10'unun bir ara güncellemesi mi bu yoksa Mıuı 11 mi pek çözemedim doğrusunu istersen
Dosya adında V11 yazıyorsa MİUİ 11 demektir, sonunda da (8.1, 9.0 vb.) Android sürümü yazar

Ayzsrff

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayz
Cihazım
mi9t
Konular
8
Dosya adında V11 yazıyorsa MİUİ 11 demektir, sonunda da (8.1, 9.0 vb.) Android sürümü yazar
yani Mıuı 11 V11xxxx sürüm numarası değişiyor mi9t için ikinci mıuı 11 güncellemesi mi bu sürüm? devamı yani

ugurcansayan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Uğurcan
Cihazım
Mi 5s
Konular
1
yani Mıuı 11 V11xxxx sürüm numarası değişiyor mi9t için ikinci mıuı 11 güncellemesi mi bu sürüm? devamı yani
Cihazınızı nereden hangi kanalla aldığınızı, cihazınızın özelliklerini bilmiyorum, fakat muhtemelen EEA (Avrupa ekonomik bölgesi) veya global (küresel) olanı kurmanız gerekli. Bunu Ayarlar/Mevcut MIUI sürümüne göre seçmelisiniz. Eğer altı harfli kısımda EU yazıyorsa EEA dolanı, MI yazıyorsa Global olanı vb. indirmenizi tavsiye ederim

Ayzsrff

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayz
Cihazım
mi9t
Konular
8
Cihazınızı nereden hangi kanalla aldığınızı, cihazınızın özelliklerini bilmiyorum, fakat muhtemelen EEA (Avrupa ekonomik bölgesi) veya global (küresel) olanı kurmanız gerekli. Bunu Ayarlar/Mevcut MIUI sürümüne göre seçmelisiniz. Eğer altı harfli kısımda EU yazıyorsa EEA dolanı, MI yazıyorsa Global olanı vb. indirmenizi tavsiye ederim
global cihaz hocam dediğiniz gibi indirip kopyala yapıştır yaptım yükledim teşekkür ederim yardımlarınız için

Üst Alt