Haber MIUI 11 alacak olan cihazlar, çıkış zamanı ve getirdiği yenilikler

Evet arkadaşlar, henüz MIUI10 tam olrak oturmamış iken, MIUI11 hazırlıklarına başlanıldığı haberlerin ardından, ne zaman çıkacağı, hangi cihazlara geleceği ve ne gibi yenilikler olacağı haberlerine rastlamak artık mümkün....
Bu tür haberlerin ne derece doğru olup, olmadığını bilmiyorum ama yine de bana enteresan geldi ve sizlerle paylaşmak istedim....

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Gesendet von meinem Mi Max 3 mit Tapatalk

YasPeh

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
31
1 sene içinde 30 yeni telefon tanitirsan olacağı bu. Xiaomi artık yavaşlamalı. Bu gidişle herkes oneplus a kayacak

monvance

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ÖmerF Koca
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Öğrenci
Konular
34
Nesi miui çakması bunun :D Samsung yıllardır bu ve bunun gibi arayüzler kullanıyor zaten. Ayrıca aman miui çakması olmasın. Bu yazılım hatalarından kurtulmak için kaçabileceğimiz bir marka olsun sağda solda. :)
bildiğin miui olmus. sizde ne kullanıyorsunuz bilmiyorum ama şuan china stabildeyim 0 sıkıntı cok iyi pil performansı var. samsung bildigin miui yapmış. bunu kabullenemeyecek ne var

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

monvance

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ÖmerF Koca
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Öğrenci
Konular
34
1 sene içinde 30 yeni telefon tanitirsan olacağı bu. Xiaomi artık yavaşlamalı. Bu gidişle herkes oneplus a kayacak
xiaomide her sene farklı tuketiciler icin farklı telefonlar serilerine yeni model ekliyor. bu boylede devam edecektir.

monvance

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ÖmerF Koca
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Öğrenci
Konular
34
Nesi miui çakması bunun :D Samsung yıllardır bu ve bunun gibi arayüzler kullanıyor zaten. Ayrıca aman miui çakması olmasın. Bu yazılım hatalarından kurtulmak için kaçabileceğimiz bir marka olsun sağda solda. :)
yillardir boyle dediginiz seyi birkez google aratsaydiniz bu projenin daha 1 senelik olduğunu görürdunuz

serhatakyildiz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Mi 8
Meslek
Rehber
Konular
21
Yav ne alakası var bilmiş bilmiş konuşmaya çalışıp beni cahil yerine koyma çabasına girmeyin. Ben 3 senedir, MIUI 8'den beri Xiaomi kullanıyorum. Evet samsung bu arayüze yeni geçti fakat yıllardır bu ve bunun benzeri arayüzler tasarlıyor. Bir kere simgeler kavisli. MIUI'da kavisli bir tane simge yok. Hepsi kare sadece köşeler hafif kavisli. Arkası doldurulamayan, optimize edilmemiş bir dünya simge var. Arkası beyaz beyaz kalıyor. Özentilik yapan marka nasıl oluyorsa bunları çaldığı kişiden önce halletmiş, en stabil halini sunmuş kullanıcıya. Sizin gibi kullanıcılara göre Samsung, Apple falan yalan dolan zaten.

Ek olarak bu arayüz ile benzer olan arayüz MIUI 10. Sağdan soldan taklit ettiğini kabul eden marka Xiaomi'dir. Bizzat CEO'su kendi ağzı ile söyledi tercih edilen markalardan alıntı yapıldığını.

Xiaomi kim, daha ne kadar bütçesi var, ne kadar kullanıcıya hitap edebildi de Samsung gibi bir markanın çalıntı yapmasına değsin? Huaweiden çalmış desen yine anlayacağım bir adı var, belirli bir kitlesi var.

Bu arada kullandığım cihazlar sırasıyla;
Mi 5
Mi Note 3
Redmi Note 5 (arada sırada hala)
Mi 8 (aktif olarak)
Mi AirDots Pro (aktif olarak)

monvance

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ÖmerF Koca
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Öğrenci
Konular
34
Yav ne alakası var bilmiş bilmiş konuşmaya çalışıp beni cahil yerine koyma çabasına girmeyin. Ben 3 senedir, MIUI 8'den beri Xiaomi kullanıyorum. Evet samsung bu arayüze yeni geçti fakat yıllardır bu ve bunun benzeri arayüzler tasarlıyor. Bir kere simgeler kavisli. MIUI'da kavisli bir tane simge yok. Hepsi kare sadece köşeler hafif kavisli. Arkası doldurulamayan, optimize edilmemiş bir dünya simge var. Arkası beyaz beyaz kalıyor. Özentilik yapan marka nasıl oluyorsa bunları çaldığı kişiden önce halletmiş, en stabil halini sunmuş kullanıcıya. Sizin gibi kullanıcılara göre Samsung, Apple falan yalan dolan zaten.

Ek olarak bu arayüz ile benzer olan arayüz MIUI 10. Sağdan soldan taklit ettiğini kabul eden marka Xiaomi'dir. Bizzat CEO'su kendi ağzı ile söyledi tercih edilen markalardan alıntı yapıldığını.

Xiaomi kim, daha ne kadar bütçesi var, ne kadar kullanıcıya hitap edebildi de Samsung gibi bir markanın çalıntı yapmasına değsin? Huaweiden çalmış desen yine anlayacağım bir adı var, belirli bir kitlesi var.

Bu arada kullandığım cihazlar sırasıyla;
Mi 5
Mi Note 3
Redmi Note 5 (arada sırada hala)
Mi 8 (aktif olarak)
Mi AirDots Pro (aktif olarak)

o dünya kadar simgeyi adamlar kendi launcherini kullanarak hallediyor. onu duzeltme geregi duysaydi çoktan yapardi. simdide bu simgelere bakip yokya Samsung çalıntı olamaz mi diyorsun. büyük markalar küçüklerden alıntı yapamaz mi diyorsun? bunun örneklerini pek cok defa gördük. face id denen zimbirtiyi apple dan once stabil sekilde cikaran pek cok firma olmuştu zaten. bu arada xiaominin zaten cihazlari taklit bir marka bunu forumdaki herkes bilir. fakat samsungdan degil appledan alıyor. siz şuan gerek simge gerek samsung un kitlesine dayanarak böyle bişi olmaz diyorsunuz fakat videonun orjinalinin altinda miui benzerligi dalga konusu olmus bile. bu arada sohbetin basindan beri tek bir tecrubeye dayali bi anlatim sergilemedigim halde kendimi bilmis sizi cahil yerine koydugumu itham etmissiniz. bu yorumdan öncede dalgaya almıştiniz. bu tur uslubla karşılık verecekseniz benimle tartismayin daha iyi

Üst Alt