MIUI 12 MIUI 11.0.6 Yeni Geldi

oznaykurt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ozan
Cihazım
Mi 9T
Konular
3
Arkadaşlar dün de Mi 9T için MIUI 12 güncellemesini beklediğimi yazmıştım. Az önce aklıma geldi bir kontrol edeyim dedim ki yeni bir güncelleme... Gelen güncelleme MIUI 11 Mayıs ayı güncellemesiymiş facepalm~~ İnternetten baktığım kadarıyla 28 Mayıs civarı yayınlanmaya başlamış zaten bu güncelleme. Bir bana mı anormal tarihte geldi bu? Ne olacak bu parçalı bulutlu güncellemeler?

oznaykurt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ozan
Cihazım
Mi 9T
Konular
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Çin'de ejderha bayramımıymış neymiş 9 gün kutlama ve tatil varmış. Ancak işte fırsatları olursa güncelleme vs uğraşıyorlar.
Dünyanın en acaip milleti. Yav sen Xiaomi gibi bir dünya markası geliştir, uzaya uydu fırlat, dünyada gps uydusu olan 3 ülkeden biri ol ama öte yanda ejderha festivali yap, yarasa ye. Demekki bilimde bir yere kadar.
Tüm dünyaya ürün dağıtan markaya yakışmıyor cidden. Bayram nedeniyle kapalıyız yazan küçük esnaf durumuna düşmüşler biraz :)

Mr.Mitch

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haydar
Cihazım
Redmi note 8
Meslek
Köle
Konular
46
Çin'de ejderha bayramımıymış neymiş 9 gün kutlama ve tatil varmış. Ancak işte fırsatları olursa güncelleme vs uğraşıyorlar.
Dünyanın en acaip milleti. Yav sen Xiaomi gibi bir dünya markası geliştir, uzaya uydu fırlat, dünyada gps uydusu olan 3 ülkeden biri ol ama öte yanda ejderha festivali yap, yarasa ye. Demekki bilimde bir yere kadar.

Adamlar gelişmiş ülke oldugu icin mis gibi tatilini yapıyor işte bizim gibi gunde 12 13 saat çalışıp köle olmuyorlar helal olsun daha cok tatil yapsınlar

tahacld

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
taha
Cihazım
RN8
Konular
2
Çok tatil çok böcük :)