Soru miui 10 yakinlik sensoru sorunu

• Konbuyu başlatan m35
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 2
  • Görüntüleme 703

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
29
arkadaslar telefonumdaki en ciddi sorun yakinlik sensoru sorunuydu telefon guncelledikden cok sonra bu sorun bas gostermisti enteresan bicimde bu son guncellemeyle duzeldi. acaba sostemde farkli bi hata ilemi karsilasti yoksa hassasiyetle ilgili bir farklilikmi var. telefonu kutudan ciktigi gibi orjinal haliyle kullaniyorum slve sadece kendi guvenlik yazilimini kuklaniyorum acaba temizleyici onemli bi dosyayimi sildi yoksa benim.gibi bu sorununyasayan oldumu yarin isten izin alip servise gitmeyi dusunuyordum cunku.

AfterLife

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
6
Ben miui 10 da en ufak sorun yaşamıyordum yakınlık sensörü ile ilgili. ne zaman miui 11 e guncelledim sorun yaşamaya başladım. Suan bazen iş görüyor bazen görmüyor. Telefonu bastan baslatinca düzeliyor. Servislik bir işiniz yok. Cihazınızda sorun yok. Sorun yazilimsal

Oyla:

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
29
cok uzun zamandir calismiyordu benim bugun guncelledim tikir tikir calisiyor.

hayir servise her halukarda gidicem baska sorunlar var zaten.
bunarada otomatik netleme sorunu vardi oda gitmis bazen netliyor bazen netlemiyordu simdi oda sikintisiz...

geriye kaldi arka kapagin kalkma sorunu ve kasadaki boya dokulmesi. bu ikisinden garantiye gidicem...

batarya performansindada ciddi ilerleme.var sabah %55di suan 20de normalde full sarji bitiriyordum genelde

Oyla:
Üst Alt