Yardım Miui 10 Stable den Beta ya geçiş hakkında

burakergin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
mi 5
Konular
11
Selam arkadaşlar cihazım Mi6 ve bootloader kilidini açmak istiyorum. Fakat geliştirici seçeneklerinden mi kilit durumu menüsünde hesap ve cihaz ekle seçeneğine tıkladığımda 401 hatası alıyorum. Bu hatadan kurtulmak için anladığım kararlı romdan betaya geçmeliyim.
Cihazımdaki sürüm Global 10.0.1.0(ocamıfh) Kararlı, geçmek istediğim 8.9.20 (MIUI10)
linkten indirdim. Geçiş yapmam içi gerekli adımlar nedir? Teşekkürler.

burakergin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
mi 5
Konular
11
hocam o kısıma daha geçmedim bu miui işine yani başladım 3.parti tema için nerden ne yüklemem lazım daha araştırmadım. Açıkcası 3. parti tema nedir onuda bilmiyorum sadece isminden tahmin ediyorum

Oyla:

Batuhanyildirm

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
6
hocam o kısıma daha geçmedim bu miui işine yani başladım 3.parti tema için nerden ne yüklemem lazım daha araştırmadım. Açıkcası 3. parti tema nedir onuda bilmiyorum sadece isminden tahmin ediyorum

Öncelikle hayırlı olsun.3.parti dediğimiz tema geliştiriciliğine resmi olarak kayıt olmayan fakat tema geliştiren kullanıcıların yayınladığı temalar için kullanıyoruz hocam.Tarayıcı üzerinden download edilip tema bölümünden içeri aktarılarak kuruluyor.Çoğu resmi romda bunun kullanımına izin verilmiyor zaten.

Oyla:
Üst Alt