Yardım Miui 10 Güncellemeleri

ercmaster

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ercan
Cihazım
mi5s
Konular
17
Arkadaşlar, sizden ricam, karşılaştığınız hataları kesinlikle feedback yapmanızdır. Beta kullanıcıları olarak ne kadar geri hata bildirirsek adamların işi o kadar kolaylaşır. Eğer miui 10 un stabil olarak ve android 8 olarak hızla gelmesini istiyorsanız,
Siz de bu şekilde destek olabilirsiniz. Zaten ben göndermesem de olur dediğimiz için yavaş gelişiyor. Hızlandırmak bizim de elimizde....

mby212121

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
mustafa
Cihazım
mi6
Konular
0
Neleri feedback yaptık dönüp bakmadılar şu kamerayı duzeltseler yeterdi 9 daha hiç farkı yok zaten 10un hatta batarya tüketme hızı da arttı gereksiz yere

Oyla:

ercmaster

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ercan
Cihazım
mi5s
Konular
17
Ben şu anda geri dönüşleri dikkate aldıklarını düşünüyorum. Çok hızlı bir şekilde tarayıcıdaki hatayı düzelttiler. Eğer doğru feedback yapılırsa mutlaka hata sayısı azalacaktır. Şu anda tam sırası. Miui 10 hemen çıkmak zorunda ve adamlar feedback'e aç durumdalar.

Oyla:

heathrow

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Candaş
Cihazım
S8
Konular
25
Ben şu anda geri dönüşleri dikkate aldıklarını düşünüyorum. Çok hızlı bir şekilde tarayıcıdaki hatayı düzelttiler. Eğer doğru feedback yapılırsa mutlaka hata sayısı azalacaktır. Şu anda tam sırası. Miui 10 hemen çıkmak zorunda ve adamlar feedback'e aç durumdalar.
Bence adamlar masa başında okey oynuyorlar :)

Şaka bir yana hocam, Mi Note 3 için Beta programı yok bildiğim kadarıyla. Güncelleme almayacak mı?

Oyla:

ercmaster

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ercan
Cihazım
mi5s
Konular
17
Mi note 3 zaten bu firmanın en sağlıklı çalışan cihazı. Eski nokia telefonları gibi tıkır tıkır çalışıyor. Miui 10 da da sıkıntı olacağını düşünmüyorum.

Oyla:

alcame

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Android 8
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
bu gücellemeyi yüklemek istiyorum ama telefonum rootlu değil herşeyin silinmesini göze alamam başka yolu yok mu ota üzerinden ne zaman gelir bilen var mı

Oyla:

Umutkeser

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Umut
Cihazım
Mi6
Konular
3
Arkadaşlar bu kilit flqn hepsini açtım internetim olmadığı için bir türlü root yapamadım cihazı mi10 yukl mekan istiyorum beta sürümü olur bana yardımcı olacak birileri varmı İstanbul Avrupa yakasında.

Oyla:
Üst Alt