Soru Miui 10 Guncelleme Hakkinda

_deeprise

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Enes
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
1
Arkadaslar miui 10 beta gecmek istiyorum ama kafami kurcaliyan sorular var simdiden tesekkurler

1) Beta yuklersek her kucuk-buyuk guncellemelerde bile siteden tekrar buyuk dosya seklinde yuklememizmi gerekiyormu yoksa guncellemelerde gozukuyormu 1kere beta kurunca

2)Beta yuklersek romun kararli surumu gelince tekrar sistek guncellemelerinden gecebiliemiyiz yoksa ugrastiryorm

3)Pisman olursak geri kararli surume donuluyormu

serdar48

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Serdar
Cihazım
Mi Note 3
Konular
6
Arkadaslar miui 10 beta gecmek istiyorum ama kafami kurcaliyan sorular var simdiden tesekkurler

1) Beta yuklersek her kucuk-buyuk guncellemelerde bile siteden tekrar buyuk dosya seklinde yuklememizmi gerekiyormu yoksa guncellemelerde gozukuyormu 1kere beta kurunca

2)Beta yuklersek romun kararli surumu gelince tekrar sistek guncellemelerinden gecebiliemiyiz yoksa ugrastiryorm

Konusu var forumda lütfen konu açmadan forumun cihazımızla ilgili kısmını okuyalım.

Rom - Miui 10 Global 8.8.2 (Beta) Güncellemesi

Oyla:

hmthvrn

мιυιcαɴdιr
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulhamit
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
16

Hocam merhabalar Redmi 5 Plus cihazınız için dun yayinlanan 8.8.2 güncellemesini linkten indirebilirsin.

Beta sürüme geçtiğiniz zaman ota üzerinden her hafta Güncellemeleri alacaksınız. Tam boyutlu linkleri indirip yüklemek zorunda değilsiniz.

Beta sürüm kullanırken kararlı Rom çıktığı zaman cihazınızın bootloader kilidini açarak fastboot temiz kurulum yaparak kararlı sürüme geçebilirsiniz yine gelecek olan Güncellemeleri Ota üzerinden alırsınız.

Beta sürümü yükledin baktın ki memnun kalmadın kararlı sürüme tekrar dönebilirsiniz.

Oyla:

_deeprise

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Enes
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
1
Konusu var forumda lütfen konu açmadan forumun cihazımızla ilgili kısmını okuyalım.

Rom - Miui 10 Global 8.8.2 (Beta) Güncellemesi
aradim ama sorumun cevabini hala alamadim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

c
Hocam merhabalar Redmi 5 Plus cihazınız için dun yayinlanan 8.8.2 güncellemesini linkten indirebilirsin.

Beta sürüme geçtiğiniz zaman ota üzerinden her hafta Güncellemeleri alacaksınız. Tam boyutlu linkleri indirip yüklemek zorunda değilsiniz.

Beta sürüm kullanırken kararlı Rom çıktığı zaman cihazınızın bootloader kilidini açarak fastboot temiz kurulum yaparak kararlı sürüme geçebilirsiniz yine gelecek olan Güncellemeleri Ota üzerinden alırsınız.

Beta sürümü yükledin baktın ki memnun kalmadın kararlı sürüme tekrar dönebilirsiniz.
cok sagol hocam

Oyla:

aykut28

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
I9300
Cihazım
s3 i9300
Konular
20
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Bende beta romu kurmaya çalışınca bu hatayı veriyor nasıl yükleyebilirim betayı

Oyla:

Ferhat Bahadır

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ferhat
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
2
Merhaba beta rom yüklemek için 8.6.24 indir telefon güncelleştirme ile paket seçip geçiş yapabilirsiniz..

Çözüm bulabilecek yokmu

Merhaba beta rom yüklemek için 8.6.24 indir telefon güncelleştirme ile paket seçip geçiş yapabilirsiniz..

Oyla:

aykut28

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
I9300
Cihazım
s3 i9300
Konular
20

Nerden indire bilirim telefon xiomi redmi 5 plus

Oyla:

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
Bende de redmi note 5 var güncelleyici üzerinden aynı hatayı verdi 8.8.9 bizde de eski sürümü mu kurmamız gerek

Oyla:
Üst Alt