Haber MIUI 10 Güncellemesini Ekim Ayında Alacak Cihaz Listesi

Xiaomi geçtiğimiz ay içinde bir çok üst düzey modeli için MIUI 10 güncellemesini Stabil olarak yayınladı. Fakat bazı modeller için henüz güncellemelerin gelmemiş olması, özellikle Mi Note 3, Mi 5s serisi ve Mi Max 2 gibi çok fazla kullanıcıya sahip olan modeller, kullanıcılarını oldukça rahatsız etmekte. Xiaomi’nin tam olarak hangi sırayla güncellemeleri kullanıcılarına sunduğunu bilmesekte, […]

Doğukan ş.

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Doğukan
Cihazım
Mi note 3
Konular
22
Öncelik
Beyni basmayan biri demiski git iPhone al mi note 3 taş gibi telefon demiş. Bende mi note 3 kötü demedim ki süper telefon donanım olarak işte burda akıl devreye gidiyor en güzel modeline MIUI 10 vermiyor en boktan modeline MIUI 10 veriyor Xiaomi saksakciligi yapmaya gerek yok. Kusura bakmasın kimse ios güncelleme konusunda on basar. Xiaomi merdiven altı gibi bir firma hemde muhattab yok
Öncelikle hakaret etmeyin lütfen evet haklısınız bu konuda Xiaomi baya kötü ama tek bir olaya bakarak telefona kötü demeniz saçma

dorothy

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Swat
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
EGM
Konular
21
Kusura bakmayın da o kadar güncelleme meraklısıysanız Custom Rom'lar ne güne duruyor ?
orijinal varken ne diye hata dolu rom kullanalım ki? Xiaomi Türkiye CEO'su musunuz niye bu kadar eleştiriye karşısınız

ercmaster

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ercan
Cihazım
mi5s
Konular
17
iPhone kullanan birinin android ekosistemine , güncelleme almıyor demesi için önce bi hafıza kartı takmalı, sonra buraya telefonu yedekleyip, bir kaç çeşit rom kurmalı.... Yok yok. Vazgeçtim , zil sesini bedava jailbreak yapmadan değiştir, o da kabul...
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

4K videoyu iPhone reklam yaparken , sony de 2 senedir standarttı.

zlatan_1903

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
10
HOCAM mi5s için global beta romda kullanıyorum ota güncellemesi gelirmi o zaman bana da bu hafta güncelleme gelmedi ondan galiba.

BimmerLover

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
RedmiNote10Pro
Meslek
Xiaomi Promotör
Konular
57
orijinal varken ne diye hata dolu rom kullanalım ki? Xiaomi Türkiye CEO'su musunuz niye bu kadar eleştiriye karşısınız

Hata dolu derken ? Hiç Official LineageOS kullandınız mı ? Bu kadar güncelleme takıntınız varsa Nokia daha iyi bir tercih..

ercmaster

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ercan
Cihazım
mi5s
Konular
17
Hata derken xiaomi yi kastetmiyordur. İos hani sadece 2 modele güncelleme verirken arada bir bataryalar yanma tehlikesi atlatıyor ya , onu diyordur.

dorothy

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Swat
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
EGM
Konular
21
Ben burda iosu ovmedim sadece güncelleme konusundaki tutarlılığını ve başarısını övdüm,her modeline aynı anda güncelleme geliyor,ama bizim Xiaomi her modele 6-7 ay arayla gönderiyor ve sadece en yüksek ve pahalı modellere ilk olarak gönderiyor

Caner06

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner Güngör
Cihazım
Xiaomi 12
Konular
65
Mi 5s ve 5s Plus için büyük ihtimal önümüzdeki hafta Oreo gelecek. Kararlı gelmeden bir süre daha betada kalır gibime geliyor.

ercmaster

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ercan
Cihazım
mi5s
Konular
17
Valla ben de mi5s kullanıyorum, güncelleme konusunda kaç tane konu açıldı , sıkıntılı diye yazdık da yazdık ama, yani şimdi senede 2 model çıkartan ios güncellemesini bile hatalı yapıp bazılarını geri çekip tekrar sunan , e kat pahalı iPhone kıyaslarını kabul etmiyorum.

jokerinabisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recep
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
37
Xiaomi geçtiğimiz ay içinde bir çok üst düzey modeli için MIUI 10 güncellemesini Stabil olarak yayınladı. Fakat bazı modeller için henüz güncellemelerin gelmemiş olması, özellikle Mi Note 3, Mi 5s serisi ve Mi Max 2 gibi çok fazla kullanıcıya sahip olan modeller, kullanıcılarını oldukça rahatsız etmekte. Xiaomi’nin tam olarak hangi sırayla güncellemeleri kullanıcılarına sunduğunu bilmesekte, […]

Evet hocam yazıyı değiştirmişsin güzel ama biraz eksik olmuş bir yerde (i) harfini atlamışsın birde (ilk günden)kelimesini çok fazla kullanmışsın hikayeyi biraz sıkıcı kılıyor en iyisi bir daha elden geçir hocam8=)8=)dance~~
Selametle

Üst Alt