Haber MIUI 10 Güncellemesini Ekim Ayında Alacak Cihaz Listesi

Xiaomi geçtiğimiz ay içinde bir çok üst düzey modeli için MIUI 10 güncellemesini Stabil olarak yayınladı. Fakat bazı modeller için henüz güncellemelerin gelmemiş olması, özellikle Mi Note 3, Mi 5s serisi ve Mi Max 2 gibi çok fazla kullanıcıya sahip olan modeller, kullanıcılarını oldukça rahatsız etmekte. Xiaomi’nin tam olarak hangi sırayla güncellemeleri kullanıcılarına sunduğunu bilmesekte, […]

enoes

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Enes
Cihazım
henüz yok
Konular
17
Redmi 5 var ama 5 plus yok bu nasıl bi liste ?

omurserap

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Omur
Cihazım
Mi6
Konular
56
Senin canın bişeye sıkılmış sen bence iPhone al ve adminde görsün senin gibi küfür edenleri ayıp ediyorsun

Doğukan ş.

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Doğukan
Cihazım
Mi note 3
Konular
22
Evet iPhone dan Xiaomi ye döndüm ama iPhone a geri dönecek gibi görünüyor. iPhone nun yanından bile geçemez. Hem sen ve senin gibiler neden böyle Xiaomi saksakcikigi yapar anlam veremiyorum. Güncelleme politikası merdiven altı marka gibi öyle işte. Kabullenin. Yoksa para mı alıyorsunuz
iPhone ile kapışmasını istiyorsan daha iyi model al ve ayrıca 1 güncelleme gelmediği için Xiaomi kötü diyorsun anladım abe git ios kullan o zaman vakit kaybetme mi note 3 taş gibi telefon gerçi telefondan anlayan böyle yorum yapmaz.teşşekürler.

dorothy

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Swat
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
EGM
Konular
21
Fanboyluk yapmayalım Xiaomi güncelleme konusunda çok kötü,Apple tüm cihazlarına aynı anda gönderiyor güncellemeleri, Xiaomi ise bi güncellemeyi 6 ayda bir modele gönderiyor,bu konuda geliştirmeleri gerekiyor

BimmerLover

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
RedmiNote10Pro
Meslek
Xiaomi Promotör
Konular
57
Kusura bakmayın da o kadar güncelleme meraklısıysanız Custom Rom'lar ne güne duruyor ?

hasan35

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
Xiomi mi6
Konular
1
Fanboyluk yapmayalım Xiaomi güncelleme konusunda çok kötü,Apple tüm cihazlarına aynı anda gönderiyor güncellemeleri, Xiaomi ise bi güncellemeyi 6 ayda bir modele gönderiyor,bu konuda geliştirmeleri gerekiyor
Arkadaşa katılıyorum donanıma lafım yok ama yazılım çok kötü millet globalde olmayan özellikleri diğer romlarda kurup yüklüyor mesela yüz tanıma bir Google camera için bir sürü root rom vs işlem yapmak lazım xiomi benim için defteri kapandı mı 6 ilk ve son

omurserap

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Omur
Cihazım
Mi6
Konular
56
İosu git ipone formunda öv memnun değilsen xiaomiyi sat gitsin ,para veren kimse yok bana,bende burda sıradan biriyim,bende söylüyorum isim yapmış ipone okadar paraları asla vermem,bir elma Var gösterişten başka birşey degil
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Kullandıkları batarya ile bu yüksek paraları hak ediyorlarsa tamam diyicem,bir günü zor çıkartan cihazdan daha ne beklersin ama bizler bayılırız yüksek fiyatlar vermeye

Üst Alt