Haber MIUI 10 Global Beta 8.8.2 Güncellemesi Geri Çekildi!

MANUPLE

Ctrl + L
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Netizen
Cihazım
Poco X3 Nfc
Meslek
Yazılım Uzmanı
Konular
39
Bende de 8.8.2 ve yanında Çok Gizli yazısı var, mesajları okuduktan sonra bakabildim. )))
Günlük kullanımımı etkileyecek ufak tefek sorunlar dışında hiç bir şey yok.
Dün bir ara arandığımda ekrana arama bilgisi canlı olarak yansımadı, ekran gerisinde görünmeyen bir ses geldi.
Ekran üzerinde bir çok hareket yaptım(ileri geri, kapatıp açma vb) sonra bir üst tarafta küçük bir yatay arama alanı belirdi.
Şimdilik rom değişikliği ihtiyacı hissetmiyorum.

Ancak, görünen o ki
Ya tüm telefonları etkileyen ancak henüz kullanıcıların tiz bir şekilde bağırmalarına neden olacak bir buğ var ve insanlar henüz bununla yüzleşmediler.
Ya da diyelim ki 30 model var ve bu modellerden bazılarını etkileyen bir buğ var.
Ya da bizlerin hiç rastlamadığı ancak onların bildiği önemli bir sorun var ve bunu gidermek için Beta'yı geri çektiler.
Ben Windows Phone telefonları epey bir zaman kullandığım için onların yanında buradaki sorunları çok fazla önemsemiyorum.

kadernaznaz

Tek yol AŞK gerisi yalan
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NeJdeT
Cihazım
Mi Mix
Konular
35
Bende Miui 10 8.2.2'den çok memnunum ama Üretici bu askıya alma kararını almışsa bildikleri bir şey vardır.
buda biz tüketicilerin/kullanıcıların hayrına bir karar anlamına gelmektedir.

Asaf04

Yârdan Uzak Aleme Daldık...
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Asaf
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Meslek
Öğrenci
Konular
36
Bende de 8.8.2 ve yanında Çok Gizli yazısı var, mesajları okuduktan sonra bakabildim. )))
Günlük kullanımımı etkileyecek ufak tefek sorunlar dışında hiç bir şey yok.
Dün bir ara arandığımda ekrana arama bilgisi canlı olarak yansımadı, ekran gerisinde görünmeyen bir ses geldi.
Ekran üzerinde bir çok hareket yaptım(ileri geri, kapatıp açma vb) sonra bir üst tarafta küçük bir yatay arama alanı belirdi.
Şimdilik rom değişikliği ihtiyacı hissetmiyorum.

Ancak, görünen o ki
Ya tüm telefonları etkileyen ancak henüz kullanıcıların tiz bir şekilde bağırmalarına neden olacak bir buğ var ve insanlar henüz bununla yüzleşmediler.
Ya da diyelim ki 30 model var ve bu modellerden bazılarını etkileyen bir buğ var.
Ya da bizlerin hiç rastlamadığı ancak onların bildiği önemli bir sorun var ve bunu gidermek için Beta'yı geri çektiler.
Ben Windows Phone telefonları epey bir zaman kullandığım için onların yanında buradaki sorunları çok fazla önemsemiyorum.

Windows 10 mobile zamanları ahh :(

blackrow67

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
DoğuHan
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
16
Ciddi bir sorun varsa yeni güncelleme için perşembeye kadar bekletmemeleri gerekir. Bir fix güncellemesi ile sorun çözülebilir.

adzate

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rüştü
Cihazım
Mi 5s Mi 6
Meslek
Grafik Tasarım ve Otomasyon
Konular
15
Tam da Alışmıştım neyse güncellemeyi bekleyeceğiz başka yolu yok

FireLife71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus Emre
Cihazım
Mi5 Prime
Konular
37
Xiaomi EU Rom'da yayınlamaktan vazgeçti kalan cihazlar için güncellemeyi.
Açıklamada Salı günü yayınlanacağını duyurdu. Xiaomi Eu Rom kullanıcıları için ayrıca duyuruyum burdan.

Biguita

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Mi 6
Konular
3
Haftalık güncelleme alan betayı geri çektiklerine göre önemli bir hata var demek ki. Aklıma gelen bu yüz tanıma ile ilgili bir problem olabilir yada güvenlik açığı var sertifikadan falan bahsediliyordu sürüm notlarında.

hakikidaredevil

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Günay
Cihazım
Mi 5
Konular
5
Ins Instagramin ikonunu da berbat ettikleri için geri çekilmiştir güncelleme. Köşeli ikon yapmaktan zevk aliyorlar bildigin.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

kolozi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
iyi
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
1
Bende telefonumu cuma günü 8.8.2 güncelledim çok oyle yoğun kulanmıyorum ama bir hatayada rastladığımı söylüyemem
Büyük firmaları yani telefon üreten firmaları bir kulanıcı gibi düşünmemek lazım
Oyle programlar varki tüm modellerde ayrı ayrı sürekli test ediliyor ama herşeyi kod lardan programlarım çalışmasına kadar ve log hata kayıtlarının bir dükümanı oluşur
buhatalar bir sonraki güncellemede giderilir
Demekki Son beta dağıtılmaya başlandıktan sonra çok önemli bir hata buldular ve yeni beta hazırlanana kadar son betayı geri çektiler
Bireysel kulanıcılar için bir sorun yok en az bende yok cumaya kadar zaten yeni global beta dağıtılacaktır
bu arada bendede 8.8.2 çok gizli yazıyor :))

nuvo

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Eren
Cihazım
Pocophone F1
Konular
2
Mi mix cihazımda 8.8.2 sürümünü kullanıyorum herkeste yazdığı gibi "çok gizli" ibaresi bende de var. Velhasıl bugün tarayıcıya güncelleme geldi ve şuan mşui tarayıcı sürekli hata veriyor.

Üst Alt