Haber MIUI 10 Global Beta 8.8.2 Güncellemesi Geri Çekildi!

Iggy Azalea

.
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
RedmiNote 9 PRO
Konular
28
perşembe günü yeni güncelleme geliyor global beta olanlara 8.8.9
  • Fix - No notification sound in dual WhatsApp on locked and unlocked screen.
  • Fix - WhatsApp and Telegram showing double notifications for Single Message.
  • Fix - Notification font is not displayed properly.
  • Fix - Security stops working when charging in Russian language.
1-Bildirim 2 tane watsapp ses gelmemesi
2-Watsapp ve telgram bildirim gelince tek bildirim olsına rağmen 2 olması
3-bildirimlerde yazının gelmemesi
4-Güvenlik çalışmaması rusya dilinde

Bunlar düzeltildi denilince fark ettimki gerçekten gelen tek mesajda 2 yazması özelikle Watsapp ta
Birde çoğu mesajlarda bildirimden ses gelmemesi hep kontrol ederdim herşey normalken ses gelmiyordu

iyi düzeltmişler cuma herkes alır

Pek mühim olmayan (tabi benim için.) hataları fixlemişler. Whatsapp'ta tek mesaj geldiğinde bildirim panelinde "Cevapla" butonunun olmaması hala sinir olduğum bir sorun, pil optimizasyonu yapsalar iyi olur gibi çünkü 8.8.2 güncellemesinde pil hızlı azalıyordu, ayrıca sizde oluyor mu bilmiyorum, ekran kilitliyken Whatsapp'tan mesaj geldiğinde ekranı uyandırıp bildirim çubuğunu aşağı indirmek için elimi ekranın ortasından aşağı kaydırdığımda bazen bildirim çubuğu 5-10 saniye gecikme ile aşağı iniyor, bazen ise hiç inmiyor ama tam üstten (bildirim çubuğundan) elimle aşağı çektiğimde sorunsuz olarak aşağı iniyor. Benim için çok sinir bozucu bir durumdu, şu an 8.5.19 global beta güncellemesindeyim. (MIUI 9'un global betası.) Bu sorunu hiç bir zaman yaşamadım, yani MIUI 9'da ortasından da aşağı kaydırsam (ki neresinden kaydırırsam kaydırayım.) hiç böyle bir sorun olmadı, bildirim çubuğu her seferinde gecikmeksizin aşağı indi.

Tycoon

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tycoon
Cihazım
Redmi pro
Konular
3
Ben geçen perşembe öğleden sonra Global Beta 8.8.2 güncellemesini Dirty Flash şeklinde cihazıma kurdum ve diyebilirimki, Batarya performansı açısından mükemmel bir rom olmuş, diğer romlara göre daha fazla ekran süresi alıyorum ve onun dışında her şey olması gerektiği gibi, mükemmel çalışıyor

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk
İncelerken böyle bir siteye ulaştım belki incelemek isteyebilirsiniz üstadım

Iggy Azalea

.
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
RedmiNote 9 PRO
Konular
28

Çin tabanlı romlar bulunuyor, kaynak olarak iyi bir yer bulmuşsunuz, bir kaç güne (en geç cuma) global betalar yayınlanır, onu beklemekten yanayım, tabi merakını bastıramayanlar erkenden Çin tabanlı romu yükleyebilir cihazına, teşekkürler.

FireLife71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus Emre
Cihazım
Mi5 Prime
Konular
37

Paylaştığınız Xiaomi China Offical sitesi Download bölümü.
Teşekkür ederiz paylaşım için ama China Beta sürümleri mevcut sadece sitede.

kolozi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
iyi
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
1
Pek mühim olmayan (tabi benim için.) hataları fixlemişler. Whatsapp'ta tek mesaj geldiğinde bildirim panelinde "Cevapla" butonunun olmaması hala sinir olduğum bir sorun, pil optimizasyonu yapsalar iyi olur gibi çünkü 8.8.2 güncellemesinde pil hızlı azalıyordu, ayrıca sizde oluyor mu bilmiyorum, ekran kilitliyken Whatsapp'tan mesaj geldiğinde ekranı uyandırıp bildirim çubuğunu aşağı indirmek için elimi ekranın ortasından aşağı kaydırdığımda bazen bildirim çubuğu 5-10 saniye gecikme ile aşağı iniyor, bazen ise hiç inmiyor ama tam üstten (bildirim çubuğundan) elimle aşağı çektiğimde sorunsuz olarak aşağı iniyor. Benim için çok sinir bozucu bir durumdu, şu an 8.5.19 global beta güncellemesindeyim. (MIUI 9'un global betası.) Bu sorunu hiç bir zaman yaşamadım, yani MIUI 9'da ortasından da aşağı kaydırsam (ki neresinden kaydırırsam kaydırayım.) hiç böyle bir sorun olmadı, bildirim çubuğu her seferinde gecikmeksizin aşağı indi.

İşte tamda bildirim sorunları giderilmiş ve sanırım 8.8.2 çıkan hatalar düzeltilmiş
Ancak birde tam olarak arka plan neler değiştiğini sadece developerler biliyor sistemle ilgili fazla paylaşım olmuyor genelde bizi ilgilendiren hata düzeltmelerini yazarlar
Herşeye rağmen Xiaomi iyi çalışıyor en iyi android romu ve en gelişmişi custom romlardan daha güzel

Iggy Azalea

.
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
RedmiNote 9 PRO
Konular
28
İşte tamda bildirim sorunları giderilmiş ve sanırım 8.8.2 çıkan hatalar düzeltilmiş
Ancak birde tam olarak arka plan neler değiştiğini sadece developerler biliyor sistemle ilgili fazla paylaşım olmuyor genelde bizi ilgilendiren hata düzeltmelerini yazarlar
Herşeye rağmen Xiaomi iyi çalışıyor en iyi android romu ve en gelişmişi custom romlardan daha güzel

MIUI arayüzü en kaliteli arayüzdür bana göre, ona bir lafım yok, çünkü 2 yılı aşkın bir süredir kullanıyorum cihazımı, arayüz şimdiye kadar ne bir donma yaşattı bana ne de başka bir sorun, dediğiniz gibi, güzel yanı bu, Xiaomi yaptımı iyi yapıyor ama bozdu mu da tam bozuyor o da bir gerçek, ben 8.8.2 sürümünde bu sorunları yaşadım, ekran süremde ciddi oranda azaldı, o yüzden umarım pil performansını yükselmişlerdir dedim, farklı cihaz kullanan kişilerde ise daha ciddi sorunlar olmuş, bakalım cuma günü gelecek olan güncellemede neler değişmiş, rahatça bir "oh" çekebilecek miyiz acaba? :)

onderTT

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Onder
Cihazım
samsung
Konular
0
Evet, cihazlar elimizde kalmasın demekki bir sorun var …

Üst Alt