Rom MIUI 10 EU Stable Rom / Beta Rom 9.8.29/9.9.3/9.9.6 Güncellemesi Ve Değişiklikler (Linkler Eklendi)

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
En son baktığımda otomatik başlat kısmına kendi kendine uygulama eklemişti. Sizlerde de oldu mu?
Evet hocam otomatik olarak uygulamaların hepsine izin veriyor, ilerleyen güncellemeler ile düzelir umarım.

Not:EU beta kullanıcısı değilim bu sorun 9.5.9 ile ilgili.

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
Ben sık sık kullanıyorum kulaklığı fakat hiç farketmedim desem.. bir de viper ile kullandığım için belki.. zaten genel olarak mi8'in ses kalitesinden de çok memnun değilim diye artık pek düşünmüyorum bu konuyu..
Mi 8 e viper kurulumunu nasıl yaptınız ben çok uğraştım ama olmadı

Destiny97

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
36
Yükledim geçenlerde ama çalışmadı. Dolby dijital Plus kurulu. İkisi aynı anda olduğu için olabilir mi?
Birde magisk de iki modül çıkıyor hangisi?
Evet 2 tane ses modülü yüklediğinizde üstüne magiskten audio modification library yüklemeniz gerekiyor.

Destiny97

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
36
Özelden biraz detaylı anlatmaniz mümkün mü zahmet olmazsa?
Anlatabileceğim bir şey yok ki. Eğer 1den fazla equlaizer yüklerseniz üstüne sadece audio modification library yüklemeniz lazım. Sadece yükleyeceksiniz, başka birşey yapmanıza gerek yok. Bunu yüklediğinizde bütün equlaizerlarınız sıkıntısız bir şekilde çalışacak.

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
Anlatabileceğim bir şey yok ki. Eğer 1den fazla equlaizer yüklerseniz üstüne sadece audio modification library yüklemeniz lazım. Sadece yükleyeceksiniz, başka birşey yapmanıza gerek yok. Bunu yüklediğinizde bütün equlaizerlarınız sıkıntısız bir şekilde çalışacak.
Hocam hocam deneyeceğim teşekkür ederim

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
Hocam şimdi dolby vardı. Üstüne viper kurdum. Sonra dediğiniz eklentiyi yükledim. Fakat viper açıldı bu sefer ama hiç bir ayara tepki vermiyor çalan müzik. Nerde yanlış yapıyorum?

MuhammedEmirhan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Muhammet
Cihazım
Mi6
Konular
8
Mi 8 SE cihazıma betanın yeni sürümünü kurunca telefon fastboot modda takılı kaldı, twrp silindi. Adb üzerinden twrpyi yeniden yüklemek istedim, telefonu görmüyor adb. Ben de global china versiyonu indirip miflash ile temiz kurulum yapmayı son çare olarak gördüm. Global china versiyonu yükledikten sonra başka romlara geçiş yapmayı düşünüyorum.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt