Yardım MIUI 10 Ekran Döndürme

BaraCuda

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
B. A.
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Öğrenci
Konular
39
Mi Max 2 cihazımda MIUI 10 Greeshan 9.1.10 rom kullanıyorum. Android Auto uygulamasında bir rehber video sayesinde aracımın ekranına telefonun ekran yansıtma özelliğini yaptım. Fakat ana ekran, ekran döndürme açık olmasına rağmen yan dönmüyor. Yalnızca aracın ekranına yansıtma yaptığım zaman dönüyor o zaman da ekranın yarısı kayboluyor ve bu yüzden hiçbir uygulamam gözükmüyor hepsi kaybolan kısma denk geliyor. Herhangi bir launcher kullanmadan bu sorunu çözme imkanım var mı ?

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kandırıkçı

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
TuncayM
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Öğrenci
Konular
22
Mi Max 2 cihazımda MIUI 10 Greeshan 9.1.10 rom kullanıyorum. Android Auto uygulamasında bir rehber video sayesinde aracımın ekranına telefonun ekran yansıtma özelliğini yaptım. Fakat ana ekran, ekran döndürme açık olmasına rağmen yan dönmüyor. Yalnızca aracın ekranına yansıtma yaptığım zaman dönüyor o zaman da ekranın yarısı kayboluyor ve bu yüzden hiçbir uygulamam gözükmüyor hepsi kaybolan kısma denk geliyor. Herhangi bir launcher kullanmadan bu sorunu çözme imkanım var mı ?

Herkes Havoc'cu oldu siz hâlâ greeshandamısınız hocam giggle~~giggle~~giggle~~ Arabanın o ekranın modeli nedir? Yada hangi araba? Bence havocda düzelir ama denemk lazım. Bizde de araba yok :?

Oyla:

BaraCuda

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
B. A.
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Öğrenci
Konular
39
Herkes Havoc'cu oldu siz hâlâ greeshandamısınız hocam giggle~~giggle~~giggle~~ Arabanın o ekranın modeli nedir? Yada hangi araba? Bence havocda düzelir ama denemk lazım. Bizde de araba yok :?
Valla çook uzun zaman oldu foruma girmiyorum. Bir sürü max 2 için rom çıkmış. Ama şu an greeshan benim için bu telefondaki en iyi rom o yüzden evet hala greeshandayım. Bu sorunun mi arayüzle alakalı olduğunu düşünüyorum bence bir çözümü yok ama belki bi yol bilen vardır diye konu açtım. Çünkü ekran döndürme google now launcherda oluyor. Artık olmadı bağlayacağım zaman google now launcherı kullanırım. Cevap için teşekkürler.

Oyla:

Kandırıkçı

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
TuncayM
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Öğrenci
Konular
22
Valla çook uzun zaman oldu foruma girmiyorum. Bir sürü max 2 için rom çıkmış. Ama şu an greeshan benim için bu telefondaki en iyi rom o yüzden evet hala greeshandayım. Bu sorunun mi arayüzle alakalı olduğunu düşünüyorum bence bir çözümü yok ama belki bi yol bilen vardır diye konu açtım. Çünkü ekran döndürme google now launcherda oluyor. Artık olmadı bağlayacağım zaman google now launcherı kullanırım. Cevap için teşekkürler.
bir deneyin hocam.

Oyla:

Kandırıkçı

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
TuncayM
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Öğrenci
Konular
22
Maalesef düzgün döndürmüyor. Yine ekranın yarısı gidiyor. Yine de sağol.
Hmm keşke bir temalı zip vardı. Aosp romlarda miui gibi tıpatıp aynı görünüyor. Amacanız görünüşse işinize yarayabilirdi.

Oyla:

BaraCuda

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
B. A.
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Öğrenci
Konular
39
Hmm keşke bir temalı zip vardı. Aosp romlarda miui gibi tıpatıp aynı görünüyor. Amacanız görünüşse işinize yarayabilirdi.
Çok da aman aman bir ihtiyaç değil. Nadir kullanacağım bir şey ama yine de bir çözümü varsa merak ettim çünkü internette bulamadım. Hatta şu an konu açmasam da olurdu diyorum. Yardımlarınız için teşekkürler.

Oyla:

pelin26

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
pınar
Cihazım
xioami
Konular
3
Hazır aynı konu olunca ben de sorayım dedim. Benim telefonumda rom, root vs yok. Global kararlı kullaniyorum. Nedendir bilmiyorum ekran dondurme calismiyor. Galeride de youtubeda da, googleda da hicbiryerde donmuyor. Kapatip acinca duzeliyor dönüyor ama bir muddet sonra yine aynı. N e yapayım?

Oyla:
Üst Alt