Mod Miui 10 Dolby Atmos ve Viper4 Kurma( Oreo )

spawn34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ne
Cihazım
mi8lite
Konular
2
Sonunda gerçekten Miui10 Oreo'da tam anlamıyla çalışan bir Dolby atmos bulabildim. ilk kullandığım Dolby'in tadını malesef hiçbirinde bulamamıştım. Bulduklarım da düzgün çalışmıyordu. Sonra aşağıdaki kendi bulduğum eski yöntemle yani busybox ve selinux flashlayarak çalıştırabildim. Oda beni memnun etmedi. Sesler çok tiz geliyordu bana. Telefon haparlörüyle kısık sesle birşey dinleyemiyordum en kısık ses bile yükseliyordu kendi kendine.

Dolby Atmos-Axon7-Oreo yu da Twrp den flashlıyoruz. Magiskten de flashlanıyor ama ben twrpyi tercih ederim. Hepsi bu kadar.
ViPER4androidFX de kullanmak isterseniz ilk önce Audio Modification Library kurup yeniden başlatıp ardından ViPER4androidFX kurulumu yapın

Güncelleme 12.10.2018:
Yine sorunsuz çalışan başka bir Dolby atmos modülü ektedir

Not: Başka herhangi bir ses modülü varsa hepsini kaldırıyoruz. Eğer başka bir program için kullanmıyorsanız aşağıdaki yöntem için yüklediğimiz Busybox for android NDK ve Magisk Selinux Manageri de kaldırıyoruz.
Cihaz olurda açılış ekranında kalırsa Twrp Kullanarak Magisk Modülü kaldırma konusunu inceleyebilir veya dosyasını twrp den flashlayıp Magisk'i kaldırabilirsiniz.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Öncelikle Magisk Reposundan;
1- Busybox For Android NDK
2- Magisk SELinux Manager
Modlarını sırasıyla her birinde yeniden başlatarak kurulumunu yapın
Sonra yine Modüllerden
3- Dolby Atmos(One plus X) i kurmayı deneyin
4- Çalışmazsa One plus x dosyasını magiskten kaldırıp yeniden başlatıp, Tekrar Twrp ye dönün ve Bu dosyayı twrp den flaşhlayın
Cihaz olurda açılış ekranında kalırsa Twrp Kullanarak Magisk Modülü kaldırma veya dosyasını twrp den flashlayıp Magiski kaldırabilirsiniz
Bunları yaptıktan sonra Viper4android FX uygulamasını da Magisk reposundan indirip kurabilirsiniz. Eğer Viper veya Dolby ikisi aynı anda çalışmaz ise Magisk Reposundanki Audio Modification Library flashlayın.
Viper4 için PURE hocamın paylaştığı hazır ses profillerini isterseniz ekteki doyayayı zipten çıkarıp telefonunuzdaki "ViPER4Android" dosyası ile değiştirin

hocam Allah askına yardımcı ol. 8.1 kullanıyorum yükledim. ve fastboota attı. sabahın 9 undan beri uraşıyorum. laptop tanımıyor usb hatayıda açmamıştım cihaz açıkken. ki nerden bilebilirdim böyle olsun. twrp ye hiç girmiyor.... maf olduk . cihaz redmi note 5 pro. ne yapsam laptopa tanıtamıyorum cihazıç. yok abi tanımıyor

Üst Alt